Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmok Három visszat...

Visszatérő álmok Három visszatérő álmom van amit nem tudok megfejteni mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Az első : sokszor álmodom azt hogy víz közelében vagyok legyen az tó tenger vagy óceán . Mindig úgy kezdődik hogy ugralok be a vízbe elmerulok benne és felúszom a víz tetejére . Háromszor megismétlem , és amikor negyedére úszom fel nem tudok feluszni mert hiába úszom meg távolabb lesz a felszín és úgy érzem kezd elfogyni a levegőm megfulladok pánikroham jön ram. Úszom úszom és meg mindig nem erek a felszínre és rettegek hogy megfulladom , általában ilyenkor szoktam felriadni


Második alom:

Mamamnak nagy haza van és egy emeletes

Mindig azt álmodom hogy van egy titkos második emelet ahova tilos felmenni, de én mindig felszokom

Több szobából áll a titkos második emelet mindig meglepődom tájat hogy fejrhet el ennyi szoba. Amikor elérek az utolsó szobához mindig benézek és mindig egy szellem vár ott. Elkezdek menekülni előle de mindig pánikba esem hogy nem találok ki a második emeletről nem emlékszem az útvonalra és csak bolyongok. Általában ilyenkor szoktam felridani


Harmadik

Sokszor álmodom azt hogy valahogy terhes leszek, de én nem akarom és nem is értem hogy történt. Nagy a hasam is már és csak sírok és sírok hogy nekem nem kell

Aztán hirtelen megszulom látom az egész jelenetet és megpróbálom megolni úgy hogy balesetnek látszódjon van amikor valaki megakadályozza, olyan álmom is volt ahol megsütöttem a sütőben a gyereket és megettem, amikor nem sikerül megszabadulni tőle sírok és sírok hogy vege mindennek és itt a gyerek amit nem akartam és hogy mi lesz velem így ennyi vege mindennek. Eddig tart az alom mert ebből is felriadok

Ez a 3 leggyakoribb visszatérő álmom

Mit jelenthetnek ezek?



2018. máj. 1. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem azt, hogy totál elmebeteg vagy. Menj el pszichiáterhez!
2018. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én irányítom az álmaimat, nem tehetek róla hogy ezeket álmodom
2018. máj. 1. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Épeszű ember nem álmodik olyat, hogy a saját gyerekét megöli, aztán megsüti, megeszi. Akármilyen hülyeségeket is álmodunk, van egy határ. Ez pedig messze túlmegy rajta. Menj el orvoshoz, mert ez nagyon nem normális!!!
2018. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, de a harmadik elég beteg. Nagyon nem akarsz gyereket?
2018. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek gyereket szülni

Tudom hogy borzasztó és beteg a harmadik alom amit irtam

Nekem is rossz átélni

2018. máj. 2. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem én irányítom az álmaimat, nem tehetek róla hogy ezeket álmodom"


Sajnos kedves kérdezõ,tévedsz.Az àlmaink,a tudatalattink kivetülései,a vàgyaink és félelmeink kivetìtése.

Reméljük nàlad az utòbbi érzelem jàtszik szerepet.

2018. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem szeretnek szülni ezért rettegek hogy egyszer “becsuszik” egy gyerek amit nem szeretnek
2018. máj. 4. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!