Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » "Visszatérő" álomnak mi lehet...

"Visszatérő" álomnak mi lehet a jelentése? 16/L

Figyelt kérdés

Sokszor megjelenik álmomban a szexualitás, maga az álom témája mindig más, csak bármilyen formában megjelenik benne ez a téma, viszont mire magára az aktusra sor kerülne, addigra mindig vége az álomnak és felébredek.

Valóban nem elsőre álmodom ezt, ugyanis van 2 évvel ezelőtti, illetve 2 nappal ezelőtti ugyanilyen jellegű álmom.


Vajon mit akar sugallni ez az álom? 16/L és szűz, ha ez számít valamit


2018. máj. 5. 16:09
 1/4 Juru válasza:
Szerintem te eléggé rosszul érzed magad, hogy még szűz vagy. (talán)Szégyelled magad, és (talán)van valakid, aki már nem szűz, és ezért nagyon zavarba vagy. Valószínű, azért fejeződik be ott, mert még foggalmad sincs, milyen. Hogyha most nem tévedtem, akkor elmondom hogy ne aggódj hisz sokan gondolják úgy hogy ők már megérettek erre, pedig nem kéne hisz a 16 év eléggé fiatal korosztály.:)
2018. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért a 16 év már nem annyira fiatal ehhez a témához.

szimplán csak serdülsz érdeklődsz a téma iránt ez normális ebben a korban.

2018. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Énis arra voksolnék, amire a 2-es válaszoló.

Nekem is vannak ilyen jellegő álmaim. Szintén szűz vagyok, hasonló korú is, bár én ellenkező nem.

2018. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem kell túl bonyolítani a megfejtését.

eléggé egyértelmű

2018. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!