Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam vele?

Miért álmodhattam vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki messze lakik meg foglalt is,de jobba vagyunk.A helyzet hogy alapvetően a kémia az megvan köztünk,de szereti a pasiját én meg nem állok közéjük szóval néha dumálunk és annyi.Este vele álmodtam,pedig nem szoktam úgy rá gondolni,mert lenne egy lány aki tetszik is,csak lépnem kéne.Viszont este a fent említett lánnyal álmodtam.Álomba az volt hogy egyrészt az anyuja oda jött hozzám és mondta hogy a képeken nem tűntem ennyire vékony srácnak.Meg a lány fiúja mérgelődött hogy apa az áruházba vásároltam ahol ők stb.Igazából nem tudom miért álmodtam vele,mostanában ritkán beszéltünk,meg nem is gondoltam rá úgy.
2018. máj. 24. 10:42
 1/9 anonim válasza:
Azert mert lefekvés elött gondoltál rá:)
2018. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ma reggelig amig nem álmodtam vele,eszembe se jutott a lány. :)
2018. máj. 24. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
En pedig egy,olyan fiuval smaciztam almomban,aki egyaltalan nem tetszik...:)
2018. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az igen,pedig este azt reméltem hogy arról álmodok hogy milyen lesz az autóm fényezés után vagy arról hogy, hogy fog üvölteni a 6 hengeres granada ha megveszem hobbi autónak :D
2018. máj. 24. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy hogy jol köt e a beton..
2018. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy hogy a 6hengeres merci nem e lenne jobb vàlasztàs..

Szép àlmok..

2018. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hehe mercin is agyaltam,de nekem merciből csak a 190e tetszik :D amúgy tényleg nem tudom miért álmodtam vele,ez a lány barátságon kivül tabu téma.
2018. máj. 24. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nekem is tetszene csak tuningolt vàltozatba..


[link]

2018. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem pirosba kéne,van egy fehér 406-osom hozzá egy piros 190-es lehetne vinni ilyen mondocon hülyeségekre.Tudom a taxiban w124 van,de aki laikus annak tök mindegy :D
2018. máj. 25. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!