Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?...

Mit jelenthetett ez az álom? És azóta valóban miért nem álmodok vele? (lent részletesen)

Figyelt kérdés
3 éve halt meg a nagypapám (én akkor voltam 15) és egy nagyon különleges kapcsolat volt közöttünk. soha senkitől nem kaptam annyi szeretetet ,mint tőle. hiába volt,hogy csak néha láttam ez a szeretet olyan volt,mint egy láthatatlan kötelék. Alzheimeres volt, és mikor a kórházban feküdt, már a testvéremet sem ismerte meg, meg a szüleimet se - nagymamámat még alig-alig, de megismerte - és engem is. rám tisztán emlékezett. pedig a családban én voltam a legkissebb. és egy ideig rendszeresen álmodtam vele utána (kb fél éve) volt egy álmom ahol épp egy családi ebéd lett volna és odajött hozzám és azt mondta, hogy többet nem fogom látni. az álomban a családi ebédre se jött el és azóta se álmodtam vele. pedig azelőtt rendszeresen álmodtam. ez miért lehet? reinkarnálódott? vagy miért?? nem tudnék valahogy kapcsolatba lépni vele? borzasztóan hiányzik, főleg ez az álom ami úgy fáj nekem..:(

2018. máj. 21. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

tovább ment. Még nem reinkarnálódott, csak tovább ment, és a lélek aki ő vala, megszűntette a 3D-s személyiségét.

uygan úgy szeret téged most is, de már visszafiatalította az asztrál testét, már inkább a továbbbal foglalkozik, mintsem a múlttal.


Engedd el, majd jön még. Mondjuk Halottak napján. akkor van az éves szabadság a mennyben :)

2018. máj. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!