Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Képesek az agyhullámok interfe...

Képesek az agyhullámok interferálni a mobiltelefon mikrohullámú sugárzásával? Hogy hívják a jelenséget és mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

2014-ben a tudatom teljesen elrugaszkodott a valóság talajától. Kezdetben nagyon élveztem a dolgot, azt éreztem bármire képes vagyok. Nagyjából mintha egy szuperhős film kelne életre. Hihetetlen megtapasztalás volt. A dolog végül pszichózisba torkollott. Ekkoriban volt pár általam természetfelettinek titulált megtapasztalásom. Az egyik leginkább kézzel fogható ezek közül az volt hogy felfokozott érzelmi állapotokban (erős düh, kicsattanó öröm) megszakadt a GSM vonal köztem és a másik fél között. A telefon egyszerűen elejette a jelet. Beszélgetés kellős közepén.


Egy esetre tisztán emlékszek amikor erősen nevettem majd ránézek a teló kijelzőjére és a kapcsolat megszakadt. Többször is előfordult, és ezzel kapcsolatban biztos vagyok hogy nem az érzékek csalódása volt. Miután felépültem soha nem történt ilyen, pedig a telefon maradt ugyanaz, egy galaxy s4.



2017. febr. 12. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos, ez végig pszichózis volt és még most is az!
2017. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
A parafenoménok gyakran csinálnak ilyet nem szándékosan. Ha erősen koncetrál, erős érzelmi kitörései vannak az embernek bezavar elektromos hálózatokba. Nem ismert a jelenség magyarázata. Egyszer én is beindítottam egy bank tűzjelzőjét így.
2017. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Közös barátunk - a Gúgli - választ ad az agyhullámok frekvenciájára,

Aztán, ha belegondolsz, a koponya erősen árnyékoló valami.

Összevetve a kettőt, amíg kell telefon, hogy halljad a másik felet, addíg kicsi, gyakorlatilag nulla az esély.

2017. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az agyban folyik áram, azaz keletkezik elektromágneses tér is. Azonban ezek pár 10Hz-es, kis energiájú jelek. Ráadásul ez is le van árnyékolva.

Ezzel szemben a mobil GSM GHz-es, nagyobb teljesítményű jeleket használ. Ezt az agyad nem zavarhatja, már csak a teljesen más frekvenciasáv miatt is. A frekvencia-osztott rendszerekben jóval kisebb difivel sem zavarják egymást a sávok, tehát a válasz egy biztos nem.

2017. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Nem lehetséges hogy "tudtad"irányítani az Elektromágneses mezőt?

Egy kis részét gondok itt:telefon,rádió,tv

2017. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azonosulás függvènye
2017. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Mindent.

Mert minden egy energiából fakad.

2017. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, erre nem is számítottam!


"Összevetve a kettőt, amíg kell telefon, hogy halljad a másik felet, addíg kicsi, gyakorlatilag nulla az esély."


Ezt kifejtenéd kérlek? Azért érdekel mert néha olyan benyomásom volt hogy már-már telefonra sincs szükségem hogy érzékeljem a másik jelenlétét. Nem egy mindennapi érzés, elhiszem hogy nehéz hitelt adni neki.


"Nem lehetséges hogy "tudtad"irányítani az Elektromágneses mezőt?

Egy kis részét gondok itt:telefon,rádió,tv"


Hmm..ez elég félelmetes de elképzelhető. Persze legtöbbször nem készakarva. Egy másik konkrét példa. Ülök a villamoson, és hallgattam egy nagyon absztrakt dub/dubstep számot, amitől teljesen megijedtem annyira eggyé váltam/azonosultam a baljós zenével. Meg kell hagyni elég jó, hangkizárós fülessel hallgattam. A félelem érzet csúcspontján az egész villamoskocsiba besercegett a hagyományos izzó egy pár másodpercre. (A negatív flash ami ekkor végigfutott az agyamon az volt hogy beszippant egy fekete lyuk) Amikor az agyam azt a konzekcenciát vonta le hogy a félelmem és a sercegés között valós kapcsolat van gondolhatjátok halálra rémültem. Megfagyott a testem a pillanatra, ami tovább erősítette a dolgot. Aztán ahogy kiűztem a tudatomból ezt a gondolatot, és kivettem a fülest a dolog abbamaradt.


Voltak más, ennél jóval durvább észleléseim is, de azok annyira szürreálisak hogy még magam sem hiszem el. A fenti történéseknél viszont úgy érzem többnyire voltam annyira saját tudatomnál hogy a dolgot "valósnak" ítéljem meg.

2017. febr. 14. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha leírnám mik vannak, itt mindenki hülyètkapna. De attól mèg lennènek.
2017. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
33%

"Lehet hogy irànyítottad az elektromàgneses mezőt..."

Nézz utàna az Elektrokinézisnek

Lehet hogy annyira hatàssal vagy dolgokra hogy még az érzelmeid is befolyásoljàk ami körülötted történik.(Nagyon az elején vagy a dolgoknak és ha fejleszted ezt pl:meditàlsz,koncentràlsz... Akkor màr csak az akaratoddal fogod tudni hasznàlni ezt a képességet)


Ha lenne kérdésed priv-ben irj,amit tudok azt elmondhatom.

Üdv!

2017. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!