Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ma éjjel ezt?

Miért álmodhattam ma éjjel ezt?

Figyelt kérdés

Az éjjel azt álmodtam, hogy este hazafelé tartottam autóval a szokásos úton amerre minden nap hazajárok. Épp a 2 falu határában jártam, ahol az út közepére fel volt állítva egy igencsak magas kerítés szerű vasrács. Néhány ember volt a rács túloldalán akik valamilyen munkálatokat végeztek ott. Mivel világítás nem volt, nem

vettem időben észre és nagy erővel belementem a vasrácsba. A vasrács teljesen meghajlott, és egy ember a rács túloldaláról meg is halt. A furcsa az, hogy az autómon egyetlen karcolás sem lett, csak egy kis vér volt a hűtőrácson, és nekem sem lett semmi bajom.

Úgy voltam, mintha egy ember meg sem halt volna, fogtam magam és elmentem onnan, telefonáltam hogy egy kis balesetem lett, de mindjárt hazaérek.

Mit jelenthet ez, hogy meghal az ember, összetörik a vasrács, de sem nekem sem az autómnak nem lesz 1 karcolása sem, ráadásul az embert otthagyom?

Nagyon rossz álom volt, eléggé felzaklatott, hogy az embert is otthagytam, nyilván nem tennék ilyet soha.


2018. jún. 4. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem azért, mert aludtál.


Az agy furcsa módon dolgozza fel az információt, ugyanakkor ha az álomnak van is üzenete, arra szerintem egyedül te jöhetsz rá, mert valszeg neked szól.

2018. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!