Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit mondhat?

Ez az álom mit mondhat?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy az osztályommal éjszaka nagyon sötétben elsétálunk egy tóhoz, leültünk köré, közben én szokásosan vágtam azt a "pszichopata" nézést amikor elővettem a telefonom és megláttam rajta egy képet az osztálytársamról, ahogy teljesen fekete a szeme és szája körüli terület (tudjátok mint amilyeneket neten látni ilyesztő képek) majd ő megkérdezte, hogy az ő? Utána én valamiért elkezdtem nevetni de nem tudom miért. Ezutáni dolgokra nem nagyon emlékszek, valami mozgások, közben az az ijesztő sötétség. Aztán felébredtem, megijedve, izzadtan szerintem pánikroham után.

2018. jún. 20. 00:53
 1/3 anonim válasza:
44%

Egyszerűbb dolgom lenne, ha leírnád a nemed és a korod!


Félsz a sötétben, A sötét a bizonytalanság és kilátástalanság jelképe. Az osztályoddal ülsz ott egy tó partján. Ez azt jelenti, hogy szereted ezt az osztályt és nem akarsz elválni tőlük, vagy esetleg ballagás miatt vagy a nyári szünet miatt, mert fognak hiányozni. Az az ijesztő fotó, amin a haveroddal nevettek, semmi komoly, csak a kétségbeesésedet némi humorral próbálod enyhíteni. Az ijesztő helyszín, ez az egész helyzet azt jelenti, hogy szereted az osztályodat és félsz a változástól ... nem vagyok álomfejtő csak remek emberismerő.


18/F

2018. jún. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi h nem írtam 16/F vagyok. Amiket írtál azok nagyon is igazak.
2018. jún. 20. 02:40
 3/3 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit
2018. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!