Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ébredek fel mindig...

Miért ébredek fel mindig 3:20-kor rémálomra?

Figyelt kérdés
Már 3 napja tart hogy mindig felkelek és nagyon zavar..Miért van ez?

2018. jún. 27. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem 3 napja, hanem évek óta. Szintén 3:20-ra. Most már nem napi szinten, de régebben igen, de nekem nem előzték meg rémálmok, csak a szám kísért azóta is.
2018. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
volt egy tükrös hálószobás kérdés tegnap. Nektek van hálószobában tükör?
2018. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs
2018. jún. 27. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:

3 és fél évvel ezelőtt volt egy idegösszeomlásom.

Utána sokáig egyáltalán nem tudtam aludni, majd nehezen, de sikerült, na akkor volt ez hetekig, hogy ugyanabban az időben ébredtem hajnalban, és szintén mindig valami rémálomból.

Pszichiáter kellett + gyógyszerek, hogy legalább aludni tudjak.


Gondold végig, ért-e valami a közelmúltban, mert lehetséges, hogy itt keresendő a válasz.

2018. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl sok a horror.
2018. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta kereken 3 órakor nyitom ki a szemeimet. Semmi rémálom, csak felébredek a semmire. Havonta párszor van, de már majdnem 10 éve. Más időpontban nem kelek fel. Nem tudom mi az oka, máshol aludva is ez van. Szerintem ne keresd az okát, mert berögzülhet. Sokat foglalkoztam vele, meg féltem a dologtól az elején, lehet ezért maradt meg.
2018. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Hartmann zónàn van az àgyatok.Annak van olyan tulajdonsàga hogy 12 és 3 óra között felébreszti az embert mert akkor erősödik fel a sugàrzàsa.Nàlam is ez megy évek óta de sajnos nem sok "tiszta"hely van a lakàsunkban.Ugyhogy csak rossz vagy nagyon rossz helyek közöl vàladzthatunk hogy hovà rakjuk àt az àgyat.
2018. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!