Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent tornádóval álmodni?

Mit jelent tornádóval álmodni?

Figyelt kérdés

Ma este tornádóval álmodtam. Kétszer egymás után , mondom a két sztorit...


1. Kint vagyok a pusztában és autóban telefonozok , az autót az unokatestvérem vezette aki még elég fiatal . Egyszer csak megjelenik egy nagy sötétszürke felhő , amiből gyorsan egy tornádó alakul ki . Engem felkapott a tornádó , viszont valahogy mégis túléltem.


2. Erdélyben voltunk(?) és Apukám megérkezett a nyaralásra. Elmeséltük , hogy tegnap a pusztában tornádó volt . Mert eddig nem volt ott. Utána Apukámmal elindultunk a kocsiért. Elég messze volt , így azt mondta hogy inkább maradjak itt.Valami hoverboardozó embereket láttam. Utána miután Apukám elment kb. 2 percre egy hatalmas tornádóra lettem figyelmes. Mindenki fejvesztve menekült. Én vissza az apartmanba , ami egyébként teljesen úgy nézett ki mint a mi lakásunk.Mondtam az Unokatestvéreimnek , hogy bújjunk be a WC-be mert ilyenkor elvileg oda kell bújni . Miközbe futottunk be a WC-be találkoztunk a Nagymamámmal aki éppen valamit evett.Mondtuk , hogy jöjjön be de azt mondta , hogy úgyse történik semmi baj.Utána bebújtunk a WC be és fogtuk a fejünket. Itt felébredtem .


Egyébként pont egy hete Erdélyben a Békás Szorosnál leszakadt a hegytetőről egy fa ... lehet ezzel köthető össze az álmom...



2018. jún. 29. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csuktad be az ablakot este lefekvés előtt, kintről meg támadott éjszaka a cúg. Azt
2018. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudad alatt félsz, hogy rosszabbra fordulnak a dolgok, vagy valami baj történik. Lehet, hogy most is van valami, ami zavar, és tudod, hogy tehetnél ellene, de nem teszel, csak sodródsz, halogatsz, és izgulsz, hogy mikor "esnek ki a csontvázak a szekrényből".
2018. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell minden hülyeséget kiírni
2018. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Tul sokat jatazottal a Life is Strange val ezert kivetult a valosagra es elsopri majd azt a helyet
2018. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
R.I.P nagymama
2018. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egzisztenciális, anyagi krízist.
2018. júl. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!