Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam azt hogy a...

Miért álmodhattam azt hogy a kutyánk felfal egy embert?

Figyelt kérdés

Törit gyakoroltam valakivel(nem ismerem ezt az embert nem tudon ki lehetett) egy erdőben a ami házunk kertjében volt. Annyira nyugodt volt minden. A tanuló párom ott ült tőlem kb 10 m re egy gumi szerűségen egyszer csak amikor írtam hallottam valami súrlódás/hurcolás hangjait és a tanuloparom már nem volt ott. Fura hangokat hallottam kiabálást, szenvedés hangjait és visszaseteltam fel a kertbol. A házunk oldalában can egy sor virágos bokor és észrevettem hogy az egyik bokor mögött a mi kutyánk (aki egy roti) felfalja a társam de úgy hogy semmi nem marad utána. elmemtem a hazunk bejaratahoz és a kutyánk odajött hozzam a foga közé vette az alkaromat de nem ugy mintha bantani akarna hanem mintha jatsztani szeretne(nem is volt a ilyeszto semi) a fogai kilàtsztottak de nem voltak veresek hanem feherek. Oda nezten a meszarlas helyere ahol csak vérfoltok maradtak. Először nem is tudtam feldolgozni mi tortent egyszerűen csak bementem a házunkba. Itt van egy rész amire nem emlékszem. aztán anya dolgozott én pedog odamentem hozzá leultem ès közöltem vele hogy xy  már nem él a kutyánk felfalta. Előszor ő sem tudta feldolgozni èn sem tudtam meg akkor sem és közöltem is "vele hogy nem értem nem tudom feldolgozni". Aztán felhivta apámat és elmondta neki  mi történt majd olyanokat mondott neki hogy ez nem állat ez egy gyilkos el kell innen tuntetni. nagyon mérges lettem ezért kinyitottam az ajtót és elkezdtem mindenféle dologgal dobálni a kutyát ami csak a kezem közé került és azt kiabáltam hogy tűnj el. Utána bementem ahol anya a kanapén feküdt én oda ültem hozzá és együtt sírtunk azonban a környezet hirtelen megváltozott és valami út szélén ulhettunk mert jött egy kocsi a mögöttünk lévő úton.

Mi lehetett ez?

17



2018. júl. 1. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A valóságban mi a helyzet a történelemmel? Bukásra állsz belőle, vagy szeretsz vele foglalkozni?
2018. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egyik kedvencem 5-ös vagyok belőle.
2018. júl. 1. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy ha sok torit tanulsz akkor a kutyad fel fogja falni a tanulotarsad. #facepalm
2018. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 jajj de humoros vagy egyem a zúzád
2018. júl. 1. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Te meg buta es hiszeken hogy az almokba tobbet akarsz belelatni mint ami.
2018. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Buta és hiszékeny ? 😂 az álmok a tudatalattink kivetülései. Sok ember miután kigyógyul egy pszichés betegsegből a visszatérő rémálmai is megszűnnek sőt mondok jobbat ha hallottál már a tudatos almodasrol( bár amilyen szűk latokoru vagy nem hiszem) ezzel a rémálmaidat is le tudod győzni és akár saját magadat ki tudod kezelni egy pszichés problémaból.

De nen igazán értem hogyha laikus vagy ezzel kapcsolatban akkor egyáltalán miért kattintottál rá erre a kérdésre?


A továbbiakban várom még az értelmes válaszokat akár privátban is!

2018. júl. 1. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Álmodban a tanulópárod nem dühített valamivel fel téged? Érdekelte a téma, esetleg okosabb volt, mint te?
2018. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a része kicsit homályos de nem hiszem még nevettünk is együtt
2018. júl. 1. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:
A tanulótársad téged jelképez, ahogy tanulsz. Tudat alatt (erdő) úgy érzed a töri tanulás egy semmit tevés (ott ült). Ez benned feszültséget kelt (kiabálás szenvedés). Tudatosan nézve a tanulásod kapcsolatát a családra nézve (a házunk oldalában, tanuló társ). Tapintatból (virágos bokor) mohóságnak fogod fel (kutyánk felfalja a társam). Ezért önigazolás (kutya foga közé karom), a benned lévő bizonytalanság végett (vérfoltok) a törivel kapcsolatban a téged eltartó (dolgozó) szüleidtől, mindig engedélyt kérsz. Vagy ki kéred a véleményüket, hogy mit gondolnak. Anyád nem érti az aggodalmadat (nem tudja feldolgozni). Apád határozottan kiáll a töri tanulás mellett (a kutyát el kell tüntetni). Szenvedsz a lelkiismereted miatt (dobálni a kutyát). Anyád ha pihen (kanapén feküdt) akkor megnyugtat (együtt sírtunk). Hogy haladj nyugodtan az utadon. (az út - életutad, autó - tehetséged jelképezi). Nem álltok a haladásod útjába (út szélén ültünk).
2018. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#9 jezusom ennyi mindent azert nem kell belelatni egy alomba


Mivel van kutyatok, ezert almodhattal a kutyatokkal. Lehet, hogy nem bizol elgegge a kutyaban, esetleg harapott mar meg valakit?

Azt olvastam, azok az emberek akik megjelennek az almainkban es nem tudjuk kik azok, valojaban leteznek, lattuk valahol oket valamikor, es megjegyeztuk az arcukat, mert az elmenk nem kepes uj arcokat kitalalni. Szoval valoszinuleg egy olyan ember lehetett akit lathattal a mteron buszon, stb akarhol.

Lehet, hogy nyomasztott aznap valami vagy valami sokkolot hallottal esetleg a hirekben lathattad, hogy egy kutya szettepett egy gyereket, vagy valami es ezert almodtad ezt

2018. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!