Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A következő visszatérő álomnak...

Mysticista kérdése:

A következő visszatérő álomnak mi lehet a hátterében?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen ezoterikus magyarázat érdekel, hanem hogy pszichésen az ilyenek mögött mi állhat (légyszi a baromságoktól kíméljetek meg, jut abból minden napra elég amúgy is)?

Álom: kb 2 naponta azt álmodom, hogy egy üres, betonból épített, hatalmas állatkertben vagyok (nem egyértelmű, hogy ez egy állatkert, de "tudom, hogy az"). nincsenek benne sem állatok, se emberek.

nagyon feszült vagyok, erősen keresek valamit ott, de nem találok senkit és semmit, idő után pedig elkezdek rohanni, de nem menekülni akarok, csak...nem tudom. és az a vége, hogy felriadok.

- köszi



2018. júl. 4. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy "félelem-álom".Félsz a kirekesztettségtől és úgy érzed senki sem ért meg, csak beskatulyáznak és te ebből tudat alatt szeretnél kitörni és megmutatni hogy te több vagy mint amit hisznek rólad.
2018. júl. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem hogy magad is meg tudod fejteni az álmodat.

csak a megfelelő szimbóulomokat kell kiválasztani és értelmezni.


ebben segíthet neked a dreammoods.com álomfejtős oldal.


Ez mivel visszatérő álom a belső helyzetedre utal.

2018. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. júl. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!