Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet ez a...

Vajon mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Üdv,

3 éves korom óta visstarérő álmom az, hogy nagymamám házában vagyok és egy kapu vezet fel a padlásra és a padláson minden nagyon furcsa és gyönyörű. Elég sok luxus dolog van ott és van egy szoba ahol ilyen spirituális minden.

Alapból nagymamáméknak nagyon szép házuk van, szerettem ottlenni kiskoromban.

Van bármi fontosabb jelentése? Napokban is álmodtam vele, ezért gondoltam megkérdezem itt.

Előre köszönöm.


2018. jún. 24. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe felmennék arra a padlásra és szétnéznék. Nyugtasd meg a tudat alattid :D
2018. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem vagyok álomfejtő, de szerintem elég valószínű hogy ott valami értékes dolog lesz, szerintem mindenképpen megéri hogy fel menj oda. :D
2018. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szép házuk van és szerettel ott lenni kiskorodban. Ennel több nem is kell ahhoz, hogy álmodban egy "meseszerű" helyként jelenjen meg.
2018. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!