Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az álom amiben...

Mit jelent az az álom amiben az ellenségemből a legjobb barátnőm lesz?

Figyelt kérdés

Így utolsó évre már nem volt annyira ellenséges mert odajött beszélgetni de nem voltunk barátok és olyan nagy ellenségek se csak előtte. 😐


Az egész volt osztályom (most ballagtam általánosból) benne volt az osztályfőnökömmel. Valamiért bementem az iskolába és azt láttam valamit próbálnak és én is beálltam próbálni majd egyszercsak indultunk körbe a sulin belül.

Valahogy leghátra keveredtem es ott volt "ő". Arra eszméltem fel hogy beszélgetünk és lemaradtunk erre megfogtuk egymás kezét és nevetve szaladtunk utánuk. Miután kiértünk au iskolából lementünk a tesiterembe (egyik épületben tanultunk és egy külön épületben volt megtartva a tesi) ott le lehetett ülni leült és amikor mellé ültem nekem dőlt.

Amikor táncolt egy másik osztály felállt és rám mosolygott. Vége 😂

Köszi a válaszokat! 😃



2018. júl. 5. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleg volt a kerdest elolvasni. Szoval azt jelenti, hogy azt almodtad. Semmi mast.
2018. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szóval még nem vagy 16 éves?
2018. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De igen mivel az oviban tartottak +1évet és én sem vagyok büszke rá de a hiányzások miatt évet ismételtem de köszi a feltételezést
2018. júl. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!