Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az alom?

Mit jelent ez az alom?

Figyelt kérdés

Azt almodtam hogy a munkahelyen egy nagyon regi baratnommel elszoktunk es vizbe fulladtunk engem megtalaltak es ujra elesztettek de ot nem o meghalt

Es eselyem volt vissza menni a tulvilagra hogy megmentsem de egy tomos rpuletbe volt csak par percem volt hogy vissza menjek nem akartal engesni de vegulis mentem .. sok lepcso lefele vezet es ott mentem le vegig beszelgettem vele hogy merre menjek ..ed eszembe jutott hogy az ilyenek mindig ugy vegzodnek hpgy em is meghalok szoval nemncolt erom lemenni mondzam neki hogy jojjon en meg varom dr nem tudott be akadt a laba es egyedul nem tudott volna kijonni ..es vegul ott hagytam

De akugymeg a tulvilagon zgyanugy ott colt a munkahely es tobbszaz ember akik meghaltak ..es a munkahely mogott colt ez a romos epulet

Ha holnap is ezt almodom segitsek neki kijutni vagy ne ?? Ja es valo eletben mar majdnem 10eve nrm beszelunk regen elvalaszthatatlanok voltunk de egyaltalan semmit nem beszelunk meg annyit se hogy szia

Bocsi hogy tele vam hibaval de gyorsan irtam nehogy elfelejtsem



#halál #álom #regi legjobb barat meghal
2017. nov. 13. 10:14
 1/2 anonim válasza:
Azt, önző ember vagy és csak magadra gondolsz.következőleg mentsd meg.
2017. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álom arról szól, hogy elvesztetted a barátnődet. (meghalt álmodban) És vele együtt oda lett fél életed. (Tehát te is meghaltál lelkileg) Úgy érezted vissza tudod kapni a barátnődet, de túl nehézkesnek bizonyult és ez lelkileg nagyon megviselt (majdnem belehaltál lelkileg). Végül kénytelen voltál elfogadni, hogy nem akar veled lenni a barátnőd. A túlvilág amit látsz az az életedet befolyásoló dolgok szimbólumai. A munkahely a jelen, a romos épület a több száz emberrel a múlt.


Saját vélemény ne rágódj a múlton. Próbálj új emberekkel ismerkedni. Fogadd el, hogy nincs veled a barátnőd.

2017. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!