Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Osszevesztem a legjobb baratom...

Osszevesztem a legjobb baratommal vegleg? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Osszevesztem az egyetlen legjobb baratommal, vagyis inkabb en haragszok ra mert meglatogattam es nem jott el meg irtam neki es nem irt vissza es ez sokszor elo fordult, so nagyon haragszok ra ezert. De mostanaba megjelenik almomba mintha ki akarna bekulni velem vagy ilyesmi, es sokszor visszatero alom, de a valo eletbe meg semmi se tortenik. Szerintetek mi lehet ez?

2017. nov. 5. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Az van, hogy te tudat alatt szeretnéd, hogy kibéküljön veled. Ő a valóságban meg nem annyira.
2017. nov. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ezek az álmok azt jelentik, hogy TE nagyon szeretnéd, ha ő ki akarna békülni veled és keresne.
2017. nov. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Tényleg a legjobb barátod? Ebből a leírásból nekem úgy tűnik, hogy a háta közepére se kíván téged, már bocsánat.
2017. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ajajajxd koszonom a valaszokat! :)
2017. nov. 5. 14:08
 5/8 Ozmium42 ***** válasza:
39%
Sajnos szerelmi kötést kell csináltatnod.
2017. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es az mit takar az a szerelmi kotes?:D
2017. nov. 7. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd elmenni a barátodat. Ha szereted, ne kényszerítsd olyanra, amit nem akar. Mert csak mindketten szenvednétek. A szerelmi kötés az fekete mágia.
2017. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Talan igazad van. Koszonom a valaszokat!:)
2017. nov. 8. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!