Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy vonattal mielőtt eljutottam a végső állomásig (az a város, ahol lakom), megharapott egy kutya.


Anyukám szerint nem mindegyik "harapás" rossz indulatú. Ti mit gondoltok? Mit jelenthet?



2018. júl. 6. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Semmit, mer csak egy álom?
2018. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*.
2018. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A legtöbb álomnak van jelentése, ennek is biztosan van, azt tudom hogy a vonat életutat jelet, de a kutyaharapást nem tudom értelmezni.
2018. júl. 6. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Vonatoztál mostanában? Láttál kutyát esetleg nektek is van? Megijedtél egy kutyától valamikor? Vagy félsz hogy rád támad egy az úton?
2018. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy egy kutya megharapott álmodban.
2018. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Semmit nem jelent. Ez nem fog megtörténni.

Ha álmodsz valamit, de reggel nem emlékszel rá, de tudod, hogy álmodtál valamit, akkor az meg fog történni. Később, mikor meg is történik beugrik, hogy "mintha ezt már átélted volna"..ezt nevezik 'dezsávűnek'! Mivel emlékszel az álmodra, nem kell tartanod attól, hogy leszállsz a vonatról és megharap egy kutya. Persze lehetnek véletlenek, de nem kell félni.

2018. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!