Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » "Álmomban" egy lánnyal. De...

Szabpatesz kérdése:

"Álmomban" egy lánnyal. De túl valóságosnak tűnt. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem volt még barátnőm. Most 18 évesen kijöttünk Németországba nyaralni.

Ma azt álmodtam, hogy valamilyen fesztivál-buli félén voltunk és egy lány érdeklődött másnál rólam, de utána eltünt. Bejártam az egész helyet, de nem találtam sehol. Majd egyszer megtaláltam picit beszélgettünk (angolul) aztán kb mindenkit elküldött és csókoloztunk. De tisztán láttam a szeplős arcát, a szemeit sőt a csók után felkeltem és úgy éreztem, hogy érzem a számban a csókját.. De mégsem keltem fel csak álmomban keltem fel és elindultam itt németországban megkeresni őt és a hugát akivel volt és meg is találtam.. Megint egy lejáró félénél találkoztunk elkezdtem megkérdezni, hogy mi a neve a valóságban de mire kimondta volna ténylegesen felkeltem.

Az álmomba a fesztiválos résznél, mikor kerestem először akkor megvolt valamiért a neve de elfelejtettem..

Mit jelenthet ez az egész? Elkellene induljak sétálni hátha rábukkanok?

Még 3 napot vagyok itt.



#Álom-valóság
2018. júl. 18. 09:07
 1/2 anonim válasza:

Szia, ne indulj el megkeresni ot!

Valoszinuleg fogsz talalkozni egy lannyal, aki hasonlo erzeseket valt majd ki beloled, mint ez az alombeli, azert almodtad ezt.

De ez nem feltetlenul most fog megtortenni ebben a harom napban, hanem a JOVOBEN.

En is tobb dolgot megalmodtam mar, ugyanigy ahogy Te.

Es valora is valt.

Te csak eld az eleted, csinald a dolgaidat, es jonni fog ez a lany, pont amikor nem szamitasz ra :-)

2018. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat..

Nemtudom akkor is furcsa. Nem szoktam soha emlézeni az álmomra és jött ez.

Remélem tényleg bekövetkezik. Csak nem külföldi lánnyal. :)

2018. júl. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!