Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sirtam almomban, ez mit...

Sirtam almomban, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt almodtam, hogy csipszeket vettem, mert a baratnommel valosagban szoktunk venni ha atjon illetve en szoktam egyedul megvenni elotte. Aztan nem tudom mar hogyan, de a biztonsagiorok azt mondtak hogy nincs nalam penz vagy valami es "basztattak" ezzel. Aztan csak arra emlekszem hogy egy bevasarlokosarral guggolok, benne van ket chips kb, es elottem all egy biztonsagior. Aztan mutatom neki a zsebembol hogy van nalam. 1000 ft volt ebben azt hiszem biztos vagyok. De 500asbol es 200asbol allt arra emlekszem, a tobbire nem, hogy milyen osszegekbol rakodott ossze. Es ekkor kezdtem el sirni.. mikor megmutattam hogy van nalam. Aztan felebredtem es ereztem a szememen hogy sirtam. Ezutam jutott eszembe ez az alom, amit erdekesnek is talaltam, mert ilyenert nem sirnek.. csak almomban megviselt valamiert. Illetve soha nem voltak penzugyi problemaim mivel fiatal vagyok es nem kulonallo felnott. Ja es meg snnyi hogy tegnap voltam boltban csak mas dolgokat vettem. Ott szamoltam penzt utoljara hogy mennyi van nalam. Gondolom ezert almodtam.


Szerintetek? Miert almodtam ilyet?



#álom #pénz #sírás #alom #alom kozben #alomfejto #rosszat almodtam
2018. márc. 22. 04:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A barátnőddel való kapcsolatod (chipszet venni) anyagi természetű (bolt). Nem vigyázol a pénzügyeidre (biztonsági őr) úgy érzed kihasznál a barátnőd (sírás).
2018. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!