Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Negy napja irtam valakinek...

Negy napja irtam valakinek uzenetet, aki engem nem ismer, es en is csak a letezeserol tudok; azota se latta es nem is valaszolt, de almomban mar 3-szor visszairt, abbol egyszer elkuldott a francba. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Semmit nem jelent, az álomfejtés csak dolgok belemagyarázása a semmibe. A tudatodban van mert foglalkozol vele, esetleg félsz az elutasító/negatív válaszától és ez megjelenik az álmokban is. Nem kell neki semmilyen különös jelet vagy jelentést tulajdonítani, mert nincs ilyen.
2018. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Semmit.
2018. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Azt mindenképp jelenti, hogy nagyon várod már a válaszát. Ezen kívül pedig tartasz az elutasításától.

A jövőre nincs befolyással. Álmaink fő mozgatórugói a vágyaink és a félelmeink.

2018. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
58%

Sokan azt csinaljak, hogy latjak az uzenetet, de mivel nem erdekli, nem kattint ra.

Nem is fog valaszolni ra, ne vard!

Ha nagyon beszelni akarsz vele, valassz valami mas lehetoseget, peldaul jelold eloszor baratnak.

2018. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Itt gyakorin írtál? Lehet én vagyok, na elolvasom az üzeneteim. Valószínűleg ezért nem tudok éjszakánként rendesen aludni...
2018. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem, de nem kaptam már egy hete levelet. Kérdésedre visszatérve, ismered a nyuszikás viccet a fűnyíróval?
2018. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, de mondd el nyugodtan... :D
2018. júl. 18. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Álmodsz a vagyaidról es a felelmeidről, mint sokan masok. A vagyad: válaszoljon. A felelmed: elküld a francba.
2018. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!