Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért érezzük a dolgokat...

Miért érezzük a dolgokat álmunkban?

Figyelt kérdés

Na mondjuk ha azt álmodom hogy beverem a fejem az ablakba az miért fáj? De hogyha felkelek akkor meg kezd elmúlni..

meg eszek is és érzem az ízét.. Meg ha csókolózok azt is érzem stb.

Ezek miért vannak? Ezen sokszor elgondolkodtam


2018. júl. 20. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Mert erősen vágysz rá nappal.
2018. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert a tudatod nem csak felfogni képes a testi érzeteket, hanem létrehozni is azokat. Aludni sem kell hozzá, amikor látsz egy videót a neten egy csúnya balesetről, mondjuk valaki ráesik a másodikról egy korlátra éppen a mogyoróival, akkor van a tipikus "ez nekem fájt" reakció, nyilván mert azonosultál a videón látható figurával. Álmodban is egy gondolattal azonosulsz, de ott még intenzívebb a fájdalom, mert nem vagy tudatában, hogy az álmodó vagy és nem az álombeli alak. Ha tudatában vagy, akkor pedig gyakorlatilag mindent megtehetsz, de el is veszíti valóságosságát, onnantól kezdve olyan virtuális az egész...
2018. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Mert az agyad pótol és helyettesít.


Amúgy örülj neki, én az álmaimra sem emlékszem :D

2018. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, sőt, azt sem, hogy ez mindig így van-e. Legalábbis en mar almodtam olyat, hogy verekszem, megütnek, de egyáltalan nem emlékszem fájdalomra.
2018. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) mindenkinek ment a zold :)
2018. júl. 20. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a tudatalatti és az agy között lehet valami idegsejtekkel kapcsolatos kapcsolat.

Én azt álmodtam hogy egy lányt.. Khm szóval igen, nagyon jó ez a cucc. Olyan élethű néha *-*

2018. júl. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!