Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mi volt ez, mivel nagyon valóságos volt. Az történt hogy a kádban ültem és borzasztóan szédültem. De annyira hogy alig bírtam sétálni. Mégis nagy nehezen sikerült odajutnom a szobámhoz és lefeküdni az ágyra.

A másik álmomban szintén a kádban ültem, de itt már tudtam, hogy álmodok. A lefolyóból narancssárga víz jött fel amitől én nagyon megijedtem. Próbáltam hívni anyát, de egy hang nem jött ki a számon.



2018. júl. 21. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
A bénultságod arra utal szerintem,hogy egyfajta alvásparalízist éltél át.Éltem már át hasonlót,ilyenkor az segít,ha nem erőlködsz,hanem próbálsz ellazulni.és megnyugodni.Miután tudatában voltál annak,hogy álmodsz,ez megvalósítható.Az álmod többi részével nem tudok mit kezdeni,de sejtésem szerint betegségtől való félelem nyilvánulhat meg benne.Gyógyításra vágysz,ezért volna szükséged "tisztító"fürdésre,de a víz,talán az az életed minősége ezt nem tudja megadni neked.Valamin változtatnod kell.
2018. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!