Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban sokszor "időutazó"...

Álmomban sokszor "időutazó" vagyok és sokszor olyan dolgokat tudok meg (pl családban) amikről senki se mesélt. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Főként a 80-as évek közepéről van szó. Sose "utaztam" jóval visszább az időben mint megszülettem volna.

2018. júl. 22. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg hallottál már róla, csak már nem jut eszedbe, a tudatalattid viszont előhozza.
2018. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet előző életeddel kapcsolatos az álmod. Lehet olyan dolgot akarsz megoldani, amit a múltban kezdtél.
2018. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos, hogy senkitől nem hallottál azokról a dolgokról, amiket álmodban "megtudtál". Talán csak nem emlekszel rá, vagy akkor ioda se figyeltél, viszont az agyad "elraktározta" az információt.
2018. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lehet, hogy neked sokat beszéltek erről, vagy sokat foglalkozol ezzel az időszakkal? Ugyan nem jelenti azt, hogy most titokra derítettél fényt az álmodban, amik a múltban történtek. Szerint, ha te sokat gondolsz erre ez kombinálódik a környezetetben megtörtént dolgokkal (vagyis a jelenedben), s most ezt az álmod visszavetíti egy 80-as évekbeli kép formájában. Emlékezz vissza, ha össze tudod kötni az álmodban látott dolgokat olyasmivel, amit te megéltél, vagy akár nemrég történt.
2018. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!