Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha folyton ezt...

Mit jelenthet, ha folyton ezt csinálom álmaimban?

Figyelt kérdés
Az álmaim nagy részében benne van ez és nem tudom mi a jelentése. Szóval általában úgy kezdődik hogy sietnem kell valahova, utolérni valakit, vagy menekülni stb. De én nem tudok mert amikor pl megpróbálok futni, olyan mintha vízben akarnál futni. Egyszerűen nem tudsz. Nem tudom mi lehet ennek a jelentése az életemben, de örülnék ha valaki meg tudná fejteni.

2018. júl. 24. 12:33
 1/1 anonim válasza:
Valószinűleg egy gyermekkori traumának köszönhető. Sokaknál váltott ki ilyesféle hatást például a csattogós falepke. Az üldözés arra vezethető vissza amikor húztad magad után a lepkét. A lepke egész életedet végigkiséri ennek köszönhetően. Remélem segitettem!
2018. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!