Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentősége?

Van jelentősége?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy menekültem az utcánkban este egy ( hülyén fog hangzani) két lábon járó doberman kutyára hasonlító, nagyon vékony és magas lénytől. Nem túl sok izom volt a testén de vékonysága miatt kidülettek. Ahogy futottam észre vettem hogy csak játszik velem és simán utol érhetne ha akarna én meg ott rettegtem hogy el fog kapni és végső elkeseredésemben úgy döntöttem hogy szembe nézzek a sorsommal és megadom magam. Szóval megálltam szembe fordultam vele, várta hogy legyen már vége de akkor megállt előttem és egyideig nézet rám aztán torz hagon csak annyit kérdezett hogy "Te miért nem félsz?" aztán sírva felkelem... Az utca ahol futottam túl részletes és valós volt és úgy maga az álom is. Általaban kusza baromságokat álmodok és semmit nem érzek közben de itt éreztem hogy fáradok és félek. Van ennek az álomnak bármi jelentősége?

2018. júl. 27. 23:13
 1/2 anonim válasza:
100%
Basszus, írj már egy könyvet. Ez egyedi, Stephen King folytatása lennél, legalábbis én biztosan elolvasnám :D álmodj még hozzá :D
2018. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Magyarul, Álmodban az anorex Nasus kergetett az utcátokban. xD Egyszerűen rosszat álmodtál, semmi több.
2018. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!