Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sűrűn álmodok a halállal,...

Sűrűn álmodok a halállal, konkrétan egy bizonyos álmom jelentésére lennék kíváncsi. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A leggyakoribb az hogy velem szemben áll egy szőke göndörhajú, kékszemű gyönyörű kislány általában egyberuhában. Egy fekete hatalmas farkas neki támad és szét tépi, én pedig nem tudok mozdulni csak sírni akár mennyire szeretnék segiteni rajta. Verejtékezve és remegve ébredek.
2018. júl. 30. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Általában ,az álmaink bizonyos vágyakat elfojtott érzelmeket ,közvetittenek ,jelentheti az hogy,valamit ami téged nyomaszt az semmisisd meg legalábbis én nekem igy ,jött le .
2018. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban mindig a Piroska és a farkast olvasták neked elalvás előtt a szüleid, ami tudat alatt traumatizált (nem csoda, elég horrorisztikus mese, ha belegondolunk), és ezt éled át újra.
2018. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szerettem a Piroska és a farkast. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. júl. 31. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!