Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban megcsókoltam, mit...

Álomban megcsókoltam, mit jelent? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de akkor mindig az illetőt csókolták meg. Szóval álmomban az iskolában megcsókoltam egy kB. velem egykorú, vörös hajú srácot (én őt). Nem tudom, hogy számít-e, de később ugyan ezt az ismeretlent (gondolom láttam már valahol, de nem emlékszem rá) láttam az ikertestvérével együtt. Valaki segítene, hogy ez egy kicsit is mit jelent? Előre is köszi! ^^

2018. aug. 5. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosabb válaszhoz részletesebb leírás kell! Hol történtek a dolgok házban, utcán? Történt-e más dolog is az álomban? Kort ne írjál, esetleg privátban, mert csak gond van belőle.
2018. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Említettem, hogy az iskolában, és ezen kívül nem történt semmi, csak hogy egy autóban ültem vele és az ikertestvérével. Ennyi.
2018. aug. 6. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágysz egy szexuális kapcsolatra (csók) az iskoládból. Szeretnéd ha veled egykorú lenne (velem egykorú) és szenvedélyes, tüzes (vörös haj). Intim viszonyban (autóban) fontos számodra, hogy egy fiú (ikertestvér) legyen veled.
2018. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!