Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet hogy furcsán hangzik,...

Lehet hogy furcsán hangzik, de jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Már nagyjából 2 hónapja ugyan az a rémálom üldöz, eleinte nem foglalkoztam vele, de már egyre jobban idegesít. Az álom Moszkvában játszódik. Na nézük is az álmot: Hirtelen észreveszem a szerelmemet, egy puska van nála. Rajta kívül ott van még néhány ember, akikről fogalmam sincs, hogy kik. A szerelmem az egyiküket megcélozza és lelövi én ekkor azt üvöltöm, hogy: Dariaaa!-és odaszaladok, vagyis szaladnék, de valaki visszatart. Ekkor egyre több embert lő le és én meg össze-vissza üvöltözök: Marija, Svetna, Anasztázija. Aztán azzal is üvöltözök aki nem enged oda: Sonya pázsáosztá! Ekkor a következő embert ölné meg éppen amikor végre sikerül kiszabadulnom és ezt üvöltöm: Larisa! Balázs (a szerelmem) hagyd békén!-ekkor a szerelmemre ugrok akinek kiesik a kezéből a fegyver a két lány (Larisa és Sonya) odaszaladnak hozzánk és mellénk lépnek én meg káromkodok egy sort (pedig nem szokásom) majd ekkor Balázs szólal meg: Meg kell értened, hiszen...

Erre én: pont nem érdekel, hogy miért tetted, megöltél ártatlan embereket. És lazán otthagyom, bár azért a fegyvert elveszem tőle és Sonyával és Larisával elmegyek. Larisa meghív magához mivel én Budapesten lakom. Este valaki kopog az ajtaján. Kinyitja az ajtót és az Anyám áll ott aki fogalmam sincs hogy talált rám, mivel Moszkva nem kicsi. Engem nem lát meg, mert elbújok. Larisa észreveszi, hogy valószínűleg az, hogy az ágy alá mászok az azt jelenti, hogy "nem vagyok itt". Larisa: Príviet. Anya: I can't speak Russian very well. Can you speak English? Larisa: Oh, of couse.

Anya: Where is my daughter?

Larisa: I don't know.

Anya: Larisa, I think she is here.

Larisa: It is my hause and I think she isn't here. Goodbye!

Anya: You aren't a good actress.

Larisa: I am not an acress I am an artist. And please, this is my hause and I don't know why you are here.

Anya: Ezt még megbánod.

Larisa: Sto?

Anya legyint és elmegy. (Ja és itt az anya nem egy név, mármint Oroszországba ha jól tudom van olyan név azért írtam hogy most a magyar szóra gondolok) És itt vége. Szerintetek jelent valamit, vagy szimplán rossz álom az egész? És ha jelent akkor mit? Rajongok Oroszországért és az orosz nyelvért, de ennek a családom ennek nem nagyon örül, szóval az is lehet, hogy csak ez okozza. Mit gondoltok?



2018. aug. 9. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Rajta kívül ott van még néhány ember, akikről fogalmam sincs, hogy kik. A szerelmem az egyiküket megcélozza és lelövi én ekkor azt üvöltöm, hogy: Dariaaa!-"


Ahhoz képest hogy nem ismered őket,érdekes hogy a nevüket tudod...


Nem terveztek nyaralást, külföldi utazást véletlenül?

2018. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az álmomban ismertem őket, gondolom... És nem fogok külföldre menni. De egyre jobban irritál ez az álom és nem egyszer ébredtem könnyes arccal azóta.
2018. aug. 9. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pároddal milyen a viszonyotok? Milyen ember? Szerintem ez egy párkapcsolati problémára utalhat de lehet hogy tévedek
2018. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak szerelmem, nem járunk. Szóval ez nem lehet, de azért köszönöm a választ.
2018. aug. 9. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, bocsánat.Hát akkor nem tudom.De lehet hogy ha neki is megmondod,hogy szereted,megszűnnek ezek az álmok.
2018. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De lehet az is, hogy a múlt és a jelen összezavar. Mármint én rajongok az orosz nyelvvért és kultúráért és régen pedig az oroszok nem egyszer árottak Magyarországnak és a rémálmaim előtt nem sokkal volt aki ezért hazaárulónak nevezett és mostanába is előfordult az ilyen. Lehet hogy ez élteti az álmomat.
2018. aug. 9. 19:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.Viszont akkor hogy jön a képbe a szerelmed?
2018. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mivel a szerelmem egyszer már nagyon megbántott ezért az álmomban ő képviseli azokat a magyarokat akik hazárulónak tartanak, mivel ennél jobban meg se tud senki sérteni senki semmivel, leszólhatják a versem, leszólhatják a történetem, de ha hazaárulónak neveznek azzal összetiporják a lelkem. Az orosz lányok pedig gondolom Oroszországot képviselik az álmomban Mivel az aki hazaárulónak nevezett az azt is mondta, hogy utálja az oroszokat ezért nem kizárt, hogy csak ez az oka. És ráadásul én alapvetően nagyon érzékeny vagyok, a fantáziám meg rendszerint túlcsordul ezért lehet, hogy a szerelmemet beállítottam "rossz" az oroszokat pedig a "jó" karakternek. Azt hogy miért azt nem tudom, sőt az is lehet, hogy köze sincs ehhez vagy valamit elfelejtettem. És köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2018. aug. 9. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttál mostanában valami ilyen témájú filmet, dokumentumfilmet, vagy olvastál esetleg valami könyvet, ami így szépen összemosódott az életeddel?
2018. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem néztem semmi olyat ami ezt eredményezhetné. Mármint én (rajz)filmnézésnél egy olyan 6-8 éves szintjénél tartok. (Mlp, Mlp eg, Mlp cosplay, stb.) Ezek meg olyanok, hogy nem hinném, hogy ilyen álmot okoznának. Könyvből meg utoljára az Ég veled-et olvastam, meg wattpadon a "Moszkva" című történetet. Szóval nem valószínű, hogy ez okozta. Bár minden lehetséges.
2018. aug. 10. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!