Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a következő...

Mit jelenthet a következő álom? (Bővebben a kiegészítésben! )

Figyelt kérdés

Szóval, valamelyik éjszaka succubussal álmodtam, nem is eggyel, hanem hárommal, viszont egymás után. Korábban csak a kinézetüket tudtam ezeknek a lényeknek, és nem is nagyon gondolkodtam el rajtuk, szóval eléggé spontán volt. Arról meg gőzöm sem volt, hogy ezek a lények pont álomban jelennek meg.

A lényeg, hogy az álomban három próbát kellett kiállnom három Succubusszal szemben. Az első ellen meg kellett küzdenem a saját játékában, egyenlő esélyek mellett - konkrétan én is szárnyakat kaptam és repültem. Végül sikerült legyőznöm őt.

A második egy jóval agresszívabb és gonoszabb lény volt, viszont az nem engem "üldözött", hanem mást, viszont a lakás teljesen sötét volt, és este, amikor el kellett kapnunk, bár többen voltunk. Valahogyan sikerült becserkésznünk őt és elűzni.

A harmadik a tipikus példája volt a succubusnak, és próbált engem elcsábítani, viszont én hangosan kimondtam, hogy "nem", és itt felébredtem, és véget ért az álom.


Valaki tudna segíteni hogy ez mit jelent?


2010. jún. 21. 01:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
annak aki nem tudja: INCUBUS és SUCCUBUS: A késő ókori és a középkori démonhit olyan ördögi lényei, akik éjszakánként kéjes álmokat idéznek elő, és alvás közben férfi alakban nővel (incubus az incubo, -onisból, annyi mint » lidérc)vagy női alakban férfiakkal közösülnek.
2010. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!