Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmomban a...

Mit jelent az álmomban a pánikroham? Maga ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés

Azt almodtam hogy mentem biciklivel, megeloztem az exem meg a baratnőjét, es aztan vele beszelten par szot. Majd tesioran egyutt voltunk, alltunk, vartunk, es az exem meg a baratnője kibeszeltek.

Aztan meghalt az exem vagy legalabbis ez nem biztos, hogy meghalt. de egy panikroham tört ram ebből lefolyólag, es befektettek a korhazba vagy legalabbis valami korhaz fele agyba.

Es ott az volt, hogy aludtam, es azt almodtam( az álmon belul) hogy egy ora kozepen allok ahol eltelt ket ev ( exemmel ket eve szakitottunk..) es kozben egy nonek f fekudtem a kezeben, masik nő meg a labamnal volt, vizsgaltak, enram pedig ismet panikroham tort, es mindenem remegett alvas (vagy inkabb rangatozott) , ezert a fejemnel levo nő fel akart kelteni, de rajott, hogy ilyenkor nem szabad, mert ez panikroham. (Nem tudom hogy ez utobbi igy van-e a valosagban, marmint hogy nem szabad felkelteni az illetot. Habar en alapvetoen felig fent voltam felig aludtam-igy az almon belul.) egyebkent kivulrol lattam magam...



2018. aug. 25. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vizsgáld meg magad; mert csak te tudod megfejteni önmagadat; azért ketten is próbálták, mert egy ember egyedül nem tudta, és kért hozzá erősítést. De neked kell befelé figyelned, megismerned önmagadat. Vagy pl az is lehet, hogy a Gyakori népére bíztad, tehát, hogy próbáljunk erre valamit mondani, hogy mások, mi szerintünk mire utalhat egy ilyen álom; tehát , hogy többen vannak, az utalhat a gyakorizókra is:) A kibeszélés, hát , lehet, hogy önbizalomhiányos vagy, és félsz, hogy mit gondolnak, mondanak rólad az emberek, amikor nem szemtől szemben vagy velük. Meg a tesiórán amúgyis remekelni kell ,és úgy, hogy nem veszik figyelembe az adottságaidat; szóval ott alkalmatlan, nemkénevagynemúgyhasználni, rossz a mérce, igazságtalan követelmény. Amihez nem feltétlenül érsz fel. Szal lehet, hogy félsz , hogy mások támasztanak feléd túl nagy elvárásokat? Pl, hogy kicsit kiforgatva, tehát nem erre a szituációra értve, de lehet, hogy 300% -os embert akarsz teljesíteni? Tehát, hogy nagyobbnak látod a "feladatot", (tehát, hogy egy barátnődnek megfelelj, és tökéletes pasit nyújtsál, ) mint amekkora valójában, és te 300%-osat akarsz teljesíteni? Szerintem ez pl lehetséges. Szóval ne legyél frusztrált; aki szeret, az elfogad, és úgy szeret, amilyen vagy. Meg hogy talán lehet, hogy még ez is benned lehetett valamiért, hogy az is egy ilyen ijedelem, ilyen kellemetlen dolog lehet benned; amikor félsz, hogy az exed elmondja a mostani barátnődnek, hogy mi volt benned rossz. Pedig egy kapcsolatban el kéne engedned magad,és simán csak boldognak lenni, és tudatosítani, és tisztában lenni vele, hogy a másik azért van veled, mert szeret. Tehát, hogyha pl a mostani párod is felismeri azokat a hibáidat, amiket az exed, amiért talán szakítottatok is, ami közrejátszhatott; hogy talán le-le lankadgattak az érzéseitek az exeddel egymás iránt, tehát lehet, hogy félsz, hogy ebben a mostani kapcsolatodban is ezek előjönnek, és megint elveszítesz valakit, akit szeretsz, nem úgy alakul. De ne parázzál rá! Azért van veled, mert veled képzeli el a jövőjét (jó esetben ugyebár:)) Azért az exednek se szeretnéd, hogy baja legyen, tudni szeretnéd, hogy azért jól van. :) Szerintem ez tök aranyos, hogy így törődsz vele. Mert csomóan csak úgy képesek eldobni, kidobni az életükből az exüket, mintha ezek a dolgok meg se történtek volna, mintha nem ismernék egymást; de ez így tök jó, hogy te biztosítani szeretnéd saját magadat arról , hogy azért ő is tök jól van. Meg talán lehet ebben ilyen, hogy ő is megbocsátott neked, lényegében szeret, csak nem működött a dolog , a kapcsolat -amúgy lehet, hogy pont hogy azért mert ráparáztál, mert féltél- na szóval hogy ő is megbocsájtott neked, és szeret; és te is megbocsájtottál neki, és szereted; tehát azért nem akarod, hogy baja legyen. Meg pl lehet, hogy az exed meg a mostanid azért beszélgettek, merthogy a régi barátnőd aggódik a mostani miatt; hogy nehogy ő is úgy járjon veled, ahogy ő járt. Hogy ugyanolyan kellemetlen, kínos buktatókba nehogy ő is beleessen , akár a te kis szerencsétlenkedéseid, bénázásaid miatt. (ezt nem bántólag gondolom, lehet, hogy nem kötekedtél, hanem véletlenül szúrtad el, vagy véletlenül szúrta el ő, vagy együtt közös erővel szúrtátok el ráhatással:)) Szal amúgy akkor megviselne, ha az exeddel történne valami, tehát még kötődsz hozzá, nem akarod kitörölni az életedből. Az álmod az álmodban meg van ilyen alvásparalízis-cucc; lehet, hogy valamikor akár ebben az életedben, akár régebbiben, éltél már át ilyet; de lehet olyan is, hogy volt ilyen neked , csak mire felébredtél , már nem emlékeztél rá, ezért már esetleg nem is tudod, hogy volt ilyen---ilyet nem tudom, létezik-e. Nemtom, lehet, hogy aggódsz szal tehát amúgy az exed lelkivilágáért, hogy ő már helyrejött-e , fel tudta-e magát építeni a szakítás után, vagy egyre jobban emészti magát, és magaalá kerül. Jééé, maga alá; te is kívülről láttad a testedet az "álmod álmában". Hát, nemtom, esetleg csörögj rá, de a barátnőd jelenlétében, vagy pedig sokkal messzebb; tehát olyan lehetőséget ne hagyj ,hogy félig hallhatja is, tehát vagy tutira hallja , hogy mit beszéltek, vagy pedig egyáltalán, semmiképp se hallja; de sutyiban félrevonulva semmiképpen, szóval hívd föl az exedet,és érdeklődd meg nála, hogy minden rendben van-e vele, az ő háza tájékán. Csak így kicsit fölhívod, hogy mizu. Az nem megcsalás; és akkor kicsit törődsz is vele, és hallod a hangját, meg a hangjában a kedvességet, szeretetet; ami köt hozzá; pl a kórházi ágyban is az álmodban, és akkor könnyítesz magadon, kicsit megnyugszol, hogy okés, jól van az exed, ki fogja heverni, túl lesz rajta; és semmi baja nincs neki az ég-világon. Esetleg még meg is mondhatod neki, hogy szerepelt egy ijesztő álmodban, és ez inspirálta, hogy fölhívd, ez adta az alapot, a motivációt. És azért talán jó ötlet lenne, hogy azért hangsúlyozod, hogy nem akarsz semmit újra kezdeni, mert ami már egyszer nem működött olyan fényesen, azt lehetséges, hogy jobb hagyni, viszont álmodtál valamit, amitől megijedtél, és csak szeretted volna konstatálni, hogy jól van ő. Ennyit szerintem elmondhatsz.
2018. aug. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Meg amúgy lehet, hogy mindenki felé szeretnéd azt a 300%-ot, hogy mindenki szeressen, lehet, hogy te szeretethiányos vagy, hogy nem szereted önmagad; ezért nagyon fontos, hogy kívülről gyűjtsd be a szeretetet, az elismerést. De ennek nem kéne így lennie. Szeresd önmagadat. Írd össze a jótulajdonságaidat, amiket te szerethetsz, kedvelhetsz önmagadban; pl jószívű, segítőkész, megértő, udvarias, empatikus, jó humorú, intelligens, szorgalmas, kitartó, toleráns, türelmes, barátságos, szelíd, nemtom romantikus:D esetleg; vagy pl hűséges, őszinte, becsületes, igazságos, kedves. Válogassál pl ebből is; meg még tudjad magadról, hogy törekszel a jóság, a tökéletesség felé; vagy hogy jó ember vagy. SZal vagy hogy jó ember vagy, vagy hogy legalább törekszel. És pl a törekvést, az igyekezetet azt úgy láthatod, hogyha pl neten keresel valami táncos videót, és megpróbálod leutánozni a koreográfiáját. És akkor látni fogod, hogy pl valamiben van benned igyekezet, hogy minél jobb legyél. Plusz, hidd el magadról, hogy van önbizalmad, hogy magabiztos vagy; és egyszer majdcsak megjelenik!:) A többiek is először gondolom sokan csak elhiszik, aztán ki is alakul!:) Meg pl van még ilyen csakrakarkötő, ami önbizalmat adhat, meg még van ilyen labradorit, ami a férfiasság köve; hordhatod a zsebedben, vagy éjszaka teheted pl az éjjeliszekrényedre, vagy magad mellé az ágyba, csak úgy, hogy lehetőleg ne nyomjon, hogyha közben fordulsz egyet; tehát, hogy tölt, pozitív kisugárzása van, és akkor tölt amíg alszol, vagy amíg mászkálsz pl valahova el és a zsebedben van; de nagyon vigyázz, ki ne essen.:)
2018. aug. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Mert, ha szereted önmagadat, akkor nincs szükséged rá, hogy kívülről gyűjtsed be azt a szereteted; mert lesz neked, benned saját tartalékod:) Tehát már nem lesz szükséges kintről begyűjtened; persze jó, hogyha pluszban még kívülről is kapsz emellé, de nem lesz szükségszerű, mert te is szeretni fogod már magadat. :) Tehát az nem kiegyenlíteni fogja, hanem még följebb is húzza az adott szeretetállapotodat:) Mert eleve egyensúlyban lesz akkor a szereteted; ami irántad van érezve,mert te már érzed magad iránt, és akkor nem akarod mindenképpen , rágörcsölés-szerűen kívülről begyűjteni.:)
2018. aug. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!