Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi volt? :S (bővebben lent)

Ez mi volt? :S (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy éjszaka nagy nehezen elaludtam. Azt álmodtam, de tényleg nagyon valóságos volt, hogy a munkahelyemen vagyok és dolgozok, de közben fura gyomorgörcsöm volt, hogy és mindjárt kelek reggel(ami igaz is), hogy most mi van, nem aludtam már el? És szép lassan felkeltem éjszaka arra, hogy tök ver a szívem és tök félek valamitől és azon gondolkoztam, hogy aludtam-e már amúgy vagy sem. Aztán elmentem mosdóba és utána reszkettem egy ideig meg arra gondoltam, hogy ez most álom vagy nem....nagyon rossz volt..már volt velem ilyen szerencsére ez annyira nem volt durva. Volt már alvásparalízisem is de ez tuti nem az volt.....és az érdeke, hogy amikor ez van velem vagy alvásparalízisem van vagy csak felriadok mindig 2-3 óra között....:S Még annyi, hogy néha pánikrohamom is van meg szorongok, de végül is most nem erre vagyok kiváncsi, csak gondoltam azért leírom. 18/L

2013. jan. 6. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Éjszakai pánikrohamtól lehetett. Megelőzheted ha iszol naponta három csésze citromfű teát. Szedjél B komplex vitamint és magnéziumot, valamint kálciumot. A sportról se feledkezz meg!
2013. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. Remèlem el fog mùlni mert attòl félek hogy már sosem leszek boldog és ilyen leszek örökre :-(
2013. jan. 6. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A pánikot le lehet küzdeni, na persze ezt könnyű mondani, még nekem se sikerült teljesen. De a lényeg hogy nem maradsz ilyen.
2013. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!