Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? 👀

Mit jelenthet ez az álom? 👀

Figyelt kérdés

Álmomban egy sportpályán voltam,egy nagy, fehér épület mellett.

Sokan voltunk, fiúk,lányok, mind korombeliek(17).

Beszélgettem egy fiúval, akit soha életemben nem láttam, és nem is ismerek hasonló személyt a való életben sem. Tehát... Elkezdtük lepakolni a táskáinkat a fal mellé a földre, és nekünk(nekem meg a fiúnak) totál egyforma volt a táskánk(szürke, foltos). A telefonját akarta elpakolni, de az én táskámba akarta tenni, mire én mondtam neki hogy" Vigyázz, az nem a tied". Erre megköszönte és beletette a sajátjába,majd elment. Figyelt engem a többiek közül egy lány, akit igazából nem láttam, csak tudom, hogy figyelt, és furcsa tekintete volt, mint aki gyanakszik rám, vagy nem bír engem, talán még fél is tőlem kicsit.

Ezután jött egy csavar, haza kellett mennem,és elvettem a táskám, de mikor hazaértem, rájöttem , hogy az nem az én táskám. Benne volt a telefon(iphone) ,ruhák és füzetek, aminek az elején volt egy telefonszám. (Magyar szám volt, de a számokat sajnos nem jegyeztem meg) . Fel akartam hívni valakit a telefonról hogy tudassam vele, hogy nálam van a telefon, de végül nem tettem meg, mert azt hittem visszamegyek a pályára. Ekkor azonban felébredtem.


Tudom bonyolult , valamint nem is olyan érdekes. Sosem neztem utána az álmaimnak, viszont ez nagyon fura nekem és nyugtalanít..



2018. aug. 25. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
a leányzó lehet látta,hogy rossz táskát fogtál meg... vagy a szürke foltos táska, a kiinduló pont, te és a srác, a srác ugye, elösszőr benézi a táskát majd lelép. terelés a furcsa tekintetü lány, és a csavra a tudatod már a lelépett srác testében van (az ő szemén kereztül látsz) s pont e miatt tudod hogy nem a tied ami benne van, viszont el se cerélhetted. (most hallom magam az ágyban horkolni 3:12, egyedül, égő lámpánál, szóval szerintem mára ennyi, ha ez holnap, azaz ma itt lessz akkor neem aludtam el a gép elött, teszt :D )
2018. aug. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet. :))
2018. aug. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!