Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az ijesztő álom?

Mit jelenthet ez az ijesztő álom?

Figyelt kérdés
Álmomban mentem valahova aztán láttam egy ház tetején ülni több hollót. Utánna egy templom előtt álltam és megláttam egy püspököt (lila, fehér köpeny volt rajta). Ezután azt mondta van bennem valami és ki kell űzni. Utánna bent ültem a templomba és imádkoztam nagyon sokáig. Utánna mentem ki a templomból de megláttam egy hosszú sötét folyosót aminek a végén rabokat kínoztak. Ezután felébredtem.

2018. aug. 25. 18:07
 1/2 Szanyú válasza:
Szerintem ennek nincs konkrét jelentése...persze a hollóra meg a pappra rá kereshetsz állmoskönyvben.Lehet füszereset ettél lefekvés elött vagy ilyesmi...De ha nagyon valóságos volt vannak olyan teoriák hogy ez egy másik síkon valóban megtörtént...
2018. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. aug. 26. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!