Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a fene volt ez a szörnyűség?

Mi a fene volt ez a szörnyűség?

Figyelt kérdés

Tegnap délután 5 körül lefeküdtem, majdnem éjfélig aludtam. Utána gépeztem háromnegyed 3-ig. Lefeküdtem, de az eső, a mennydörgés, és az autók száguldozásaitól nem tudtam elaludni. Becsuktam az ablakot, és újra ágyba borultam, de előtte megnéztem az órát, 3:29. Aztán el is aludtam. Álmomban beszélgettem, egy ismerőssel facebook-on, és a képei között láttam egy furcsa szerkezetet, ami elvileg ívhegesztő. Ez megjelent az asztalomon is. Ezután egy nagyobb méretű fekete madár jelent meg az asztalon, kb. 40-50 centis. Utána pedig két hatalmas béka, a nagyobbik a hátán vitte a kisebbiket. Elővettem a fényképezőt, és próbáltam lefényképezni a látottakat, hogy lássam őrült vagyok-e. Nem sok sikerrel lőttem a képeket, ugyanis amik a szobáimban voltak, azok nem jelentek meg a képeken, csak a 2 békáról készült fotó. Átkerültem egy másik helyre, zsebeimben voltak a miniatűr képek (a fényképező egyébként digitális, nem tud ilyen képeket előhívni azonnal), és próbáltam bizonygatni amiket láttam, de nem sok sikerrel. Egyre inkább azt hittem, hogy megőrültem. Egy kis képszakadás, és félig ébren feküdtem az ágyon. Éreztem és hallottam ahogyan lüktet a fejem, és egyre inkább elfogott a félelem. A két szemem kirajzolódását láttam, mintha a párna felől halványan megvilágították volna. Egyáltalán nem tudtam megmozdulni, mintha valami leszorított volna.

Azt gondoltam, hogy most minél hamarabb fel kell kelnem mindenképpen. Próbáltam mozgatni a jobb kezemet, milliméterről milliméterre haladtam, nagy nehezen az ágyszéléhez értem, belekapaszkodtam, és felpattantam.

Alvásbénulásról már hallottam, de ez az álom annyira szokatlan és durva volt, hogy muszáj foglalkoznom vele.

Egyébként amikor mutatni próbáltam otthon az állatokról készült képeket, akkor nagyon összevesztem a szüleimmel. Pár napja kaptam fateromtól egy ajánlatot. Pénzt akart fizetni, hogy legyek jóban valakivel. Álmomban pedig ezen is összevesztem velük.

Amikor felébredtem, rögtön megnéztem az órát, 04:12-t mutatott.

Nagyon-nagyon sok minden történt ennyire rövid idő alatt, legalább egy 4 órás alvásnak tűnt.


Ez viszont még mindig jobb annál az alvásbénulásomnál, ahol negatív idő telt el. Csak mert volt ilyen is pár éve. Felkeltem, megnéztem az időt, elpakoltam néhány cuccomat, amit lefekvés előtt az ágy mellé hánytam, majd az ablakhoz mentem, és ott éreztem egy hihetetlenül nagy erőt, ami kényszerít az elalvásra. A furcsa az volt, hogy amikor felébredtem, szintén megnéztem az időt, és kb. fél órával kevesebbet mutatott, mint elalvás előtt. A cuccok viszont elvoltak pakolva, amit közvetlenül az alvásbénulás előtt csináltam meg.


2018. aug. 26. 04:39
 1/2 anonim ***** válasza:
alvásparalizis
2018. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régen velem is volt alvásparalízis néha, de leszoktam az éjszakai nagy evésekről és teljesen elmult
2018. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!