Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szobás lakásba szörnyűség...

Egy szobás lakásba szörnyűség gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

A férjemmel úgy tervezzük, hogy az első baba a jelenlegi pici lakásunkba jön és mire másfél, 2 éves lesz, nagyobba költözünk. Itt meg annyian írják, hogy milyen gáz, akkor majd gyerek mellett élünk házas életet és a többi...

Ezt az indokot azért sem értem, mert sokan a szülés előtti napokban még szeretkeznek, az nem tudom mennyivel jobb egy közös légtérnél. (Szerintem egyik se traumatizálja a gyereket) Ilyen kis ideig meg elférünk hárman is, főleg, hogy a kert pl. óriási. Ti mit gondoltok erről? Az én véleményem adott, csak kiváncsiságból érdekel a tiétek.


2018. febr. 27. 18:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
24%
Nem vállalnék ilyen körulmenyek köze , mert joga van a legjobb életre hiszen nem kérte magát a világra
2018. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
49%
Hát azért a terhesen alatti szex, meg a gyerek melletti ex marhára nem ugyanaz. Ha ez nem jut el az agyadig, nem kellene még gyereket vallalni
2018. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Miért is? Elmagyaráznád kérlek, miben különbözik? Te melyikre emlékszel?
2018. febr. 27. 18:31
 4/44 anonim ***** válasza:
55%

Én pl emlékszem hogy hallottam a szüleim szeretkezni. Kicsi voltam 2-3 év körüli és nem tudtam mi az de nagyon megijedtem.

Én biztosan nem tenném ki ennek a gyerekem, de mindenki más, nem mindenki akarja a legjobbat a gyerekének.

2018. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
47%
Egyikre sem. A terhesség alattira azért nem, mert a méhben elég nehéz a szexet bármilyen formában is erzekelni, a gyerek mellettire meg azért nem, mert épeszű szüleim vannak,voltak
2018. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
51%
Nem vállalnék. Ha nekem nem lenne egyértelmű a terhesen szex és a gyerek melletti szex közötti különbség, akkor egyáltalán nem vállalnék.
2018. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2018. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
63%

Nem gáz. Főleg, hogy van jövőkép (nagyobb lakás).

Nálunk hiába van külön szoba, a mi hálónkban van a kiságy. Szexet megoldjuk, amikor alszanak (nagy a saját szobájában).

2018. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Ahham. A méh egy atombunker. A gyermek agyi érettsége meg egyik nap még nulla, a születést követően meg teljeskörűen észlel mindent. Világos.
2018. febr. 27. 18:40
 10/44 anonim ***** válasza:
36%

A kerdezö már arra készul h milyen jókat fog szexelni a gyerek mellett , jó kis füszere lesz a nemi életének a gyerek , lesz egy nézmester a sarokból, kukkoló , ad egy afrodisiakumot.

Ezert szuletik meg azert mert az anyja úgy gondolja h csak.

Szegeny gyerek , újabb lélek aki szenvedni fog

2018. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!