Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha valaki azt...

Mit jelent az, ha valaki azt álmodta hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy vetélésem 19 hetesen. Azóta szeretnénk babát. Nemrég azt álmldtam hogy fiam születik majd. Párom mamája mondta hogy ő azt álmldta hogy terhes vagyok és nagy hasam volt és hogy fiú lesz. Ez mit jelenthet? Remélem jót 😊

2018. aug. 26. 13:13
 1/3 anonim válasza:
Állítolag azt álmodja az ember amitől fél vagy vágyik rá nagyon (tudat alatt is) Valószìnű nálad/nálatok az utóbbi. Az álmok nem mondják meg a jövődet. De lehet tényleg így lesz és fiad lesz, de ezt ne az álomnak tudd be ... :) Ha próbálkoztok a babával ujra, valoszinuleg sikerulni fog.
2018. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak annyit jelent, hogy már nagyon vágytok rá, hogy összejöjjön. Én minden jót kívánok egyébként, de ez az álom nem hiszem, hogy több lenne a vágyak kivetülésénél. :-)
2018. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Reméljük hamarosan úgy lesz 😊
2018. aug. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!