Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » /Kinek üzentek már így az...

/Kinek üzentek már így az égiek és be is jött? / Álmodta már valaki, hogy gyermeke van és később terhes lett?

Figyelt kérdés
Egyik vendégemnek meséltem, hogy azt álmodtam babám van.Ő erre ,a második gyermekemet én is így álmodtam meg :) Pedig nem említettem neki, hogy babát szeretnék csak épp az álmomat.majd barátnőm jósolt nekem és gyermeket jósolt :)Kinek üzentek már így az égiek és be is jött?
2011. márc. 30. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én már rengeteg mindent álmodtam, ami előbb vagy utóbb be is jött, de egy csomó olyan dolgot is, ami nem történt meg. Arról pl. álmodtam, hogy terhes vagyok, aztán tényleg terhes lettem, pedig nem terveztem. De azt is álmodtam már, hogy egy kutya megette a tüdőmet, ez viszont nem történt meg :D Szerintem ez olyan, hogy ha tényleg megtörténik, amiről álmodtunk, akkor lehet rá mondani, hogy ezt így megálmodtuk, de szerintem ez sokszor csak véletlen egybeesés, vagy pedig azért álmodunk róla, mert akár tudatosan, akár tudat alatt erre a dologra vágyunk.
2011. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen biztosan igazad van.De az az érdekes ,hogy kb 7 éve vágyom már gyermekre és voltam már egyszer terhes akkor pozitív tesztet álmodtam és lett is egy.Csak sajnos nem jól végződött.Most viszont a kisfiam büfiztettem álmomban.Soha nem álmodtam még ilyet.Elvileg holnap fog megjönni,de ha mégsem írok :)
2011. márc. 30. 08:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Neked a tudatalattidban van, mivelhogy vágysz gyerekre,és az nagyon is befolyásolhatja az álmaidat, de ez jó jel, mert már láttad a kisfiadat is, szerintem nem véletlen egybeesés. Nekem anyukám álmodta meg hogy babát várok,pedig nem volt tervben, söt a gyerektémát már lezártuk(van már kettö), és rá egy hétre pozi tesztem lett.
2011. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) remélem tényleg nem véletlen, hogy ezt álmodtam :) és kisfiút szeretnénk,de az sem baj ha lány sőt nekem mindegy csak jönne már :D és egészséges legyen ! :)
2011. márc. 30. 08:30
 5/11 anonim ***** válasza:

mensim előtt 3 héttel a barátom (aki immár a gyermekeim apja) álmodta hogy terhes voltam, jót nevettünk rajta pár nap múlva találkoztunk a keresztanyjával és ő mesélte hogy azt álmodta ikreket szültem, akkor elgondolkodtam egy kicsit.

pár nap múlva én is azt álmodtam hogy terhes vagyok.

majd 1 hét után pozitív lett a teszt azóta 2 éves elmúlt kisfiú kis tesója 9 hónapos.


első gyereknél meg álmodtam hogy fiú lesz és hatalmas haja ez is bejött, igaz álmomban fekete volt valóságban szőke.


ja és előtte 2 jósnő is megjósolta hogy 2 gyermekem lesz

2011. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem visszatérő álmom, hogy babám van, vagy szoptatok, de mégsem lettem még terhes. Pedig már apósom is álmodott nekünk egy kisfiút, meg a barátnőm is. Remélem bejön az álmuk, az enyém nem hiszem, hogy jósló jellegű, inkább az erős akarás...
2011. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam nemrégiben,hogy kisfiúnk születik és hirtelen nevet kell adni neki. Azt mondtam,hogy Ambrus. Felébredtem elmeséltem páromnak,megkérdeztem,hogy tetszik -e neki ez a név,és igen! :) Most teszteltem 2napja pozitívat,ki tudja?! :)
2011. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgokat produkálhat az élet...Mi 3an vagyunk testvérek, a hugom és köztem 2 év a korkülönbség. Egyik tavasszal (előtte sosem fordult elő) az utcánkba gólyák érkeztek.A mi házunk tetejére 4, a szomszédéra 3. Azon a nyáron a szomszéd fiú barátnője terhes lett, az Anyukám rá egy évre, decemberben. Az öcsémmel 18 év van köztünk:) Azóta megint csak eltelt pár év, a párommal mi is babát szeretnénk. Egyik reggel felhívott (én éjszakás voltam), azt álmodta,pozitívat teszteltem. Remélem a gólyákkal együtt baba is érkezik.:) Nem tudom, mekkora jelentőséget lehet tulajdonítani az égi jeleknek, de bízom bennük:) Talán érdemes:)
2011. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is bízom az égi jelekben és minden jelben amit küldenek és tudatni próbálnak velünk.Hiszem, hogy nem véletlen álom volt ,ha nem is most vagyok terhes hamarosan az leszek :)Nektek szurkolok !!!
2011. márc. 31. 13:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Újból álmodtam.Most azt hogy hatalmas pocim volt ,már a 9. hónapban voltam és elfolyat a magzatvizem és mentünk a kórházba. ennyi :) Remélem az álmaim nem hazudnak és most be is jönnek mint általában :)
2011. ápr. 1. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!