Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul köztetek olyan aki...

Előfordul köztetek olyan aki azt álmodta hogy terhes, de akkor még nem tudta hogy valójában is az?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez volt :) vicces volt, mert sosem gondoltam volna, hogy terhes vagyok, álmomban mégis mindig egy csöppséget tartottam a karomban, aki folyton sírt :):) fogalmam sincs akkor hány hetes lehettem mikor ezt álmodtam, de 10 hetesen teszteltem elöször és pozitív lett :):) ezt a nők tudat alatt már tudják, hogy terhesek szerintem :)
2010. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megéreztem és álmodtam is,hogy terhes vagyok.Gondoltam a férjem nem hiszi majd el,ezért még a teszt készítése előtt,beírtam a telefonomba az akkori dátumhoz,hogy mikor is álmodtam a babánkkal.Te is ezt álmodtad?Drukkolok neked,hogy pozitív legyen a teszted!:)

2010. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két egymást követő éjjel arról álmodtam,hogy éppen szülök és aztán visszük haza a babát.Rá egy hétre pozit teszteltem:)


19 hetes kismama.

2010. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én azt álmodtam meg, hogy fiú lesz, így is lett. :)
2010. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez annyira jó akkor nem csak én álmodtam ilyet az elmúlt 2 hétben:)de már egy hete csináltam tesztet az negatív lett:(
2010. máj. 4. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hónapja próbálkoztunk és semmi. A hatodik hónapban öszvissz egyszer voltunk együtt, mensi előtt 3 nappal. Aznap éjjel azt álmodtam hogy gyerekem született. Három hétre rá pozitívat teszteltem.
2010. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nini24 ***** válasza:

Én is megálmodtam! Egy kislányt tartottam a karomon! Rá 2 hétre pozitívat teszteltem! És úgy néz ki, kislányt hordok a szívem alatt:) Drukkolok!

20 heteske

2010. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!