Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kinek van tapasztalata az...

Kinek van tapasztalata az alvásparalísisból?

Figyelt kérdés

A nővérem ma mesélte hogy vele ez szokott történni. Hirtelen mintha felébredett volna és ledermedt de közben még mindig aludt és mintha látott volna egy alakot. Tisztában vagyok azzal hogy ez mi. De szeretném a ti történeteket meghallgatni és szerintetek ez veszélyes vagy halállal is járhat? Akinek volt már ilyenje, szeretném tudni hogy mit éreztetek akkor? Megijedtetek?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2018. aug. 29. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen ártalmatlan, nem lehet belehalni.

Az első esetemnél megijedtem, hogy nem tudok mozogni, és úgy éreztem, a fejem mindjárt felrobban, annyira zúgott a fülem, állkapcsom pedig fájdalmasan szorított, amikor ki akartam nyitni a számat. Szóval elég kellemetlen volt, aztán rájöttem, hogy csak paralízisem van. Közben valami lény elkezdte húzni a lábaimat is... de végül visszaaludtam.

A többi paralízisem egyre lazább lett igazából, nem vagyok az az ijedős fajta. No meg rájöttem, hogy lehet irányítani a hallucinációkat. Egyik paralízisnél csak simán nem tudtam mozogni, aztán eszembe jutott, hogy sokaknak tök szenvedés szokott lenni, valakit "fojtogatnak" is... na ekkor éreztem a nyakamon egy kezet, kicsit elkezdtem fulladozni, de aztán meg leesett, hogy mekkora királyságot jelent ez. Egyből arra gondoltam, hogy hess fojtogatás, inkább repülni akarok. Aztán elkezdtem "lebegni" a szobámban, tök állat volt. :D Majd elaludtam és álmomban egy város felett repültem, mint egy szuperhős. Itt meg arra jöttem rá, hogy paralízisből át lehet menni tudatos álomba.

Szóval én imádom ezt a jelenséget, de csak ritkán fordul elő.

2018. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel,én is imádom,és irányítani is tudom,csak ritkán van sajnos.
2018. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%
aludni kéne és nem hülye horrorfilmeket nézni hajnalig. akkor nem álmodnátok ilyen butaságokat
2018. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Én is megtanultam irányítani! Kellemesen hátborzongató élmény, olyan érzés, mint egy kiváló horrorfilm vagy rémtörténet a tábortűznél. :-) Csak ez sokkal valóságosabb.


Persze először halálra voltam rémülve. Aztán utánanéztem, mi is ez: alvásparalízis, incubus, lidércnyomás, ki hogy hívja.


Szerintem az a kulcs, hogy az ébredés után eszedbe jut-e, hogy ez csak alvásparalízis: ha igen, akkor ingyenmozi. Ha nem, akkor trauma.

2018. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!💜
2018. aug. 30. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!