Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmok üzenhetnek előre...

Az álmok üzenhetnek előre valamit? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy az álmok általában nem jelentenek semmit. Én többnyire olyasmit látok az álmomban, amit már megéltem korábban és akár pontosan úgy, akár rejtett módon, de visszaköszönt. Pl. kocsival mentem és oly hirtelen váltott sárgára, majd pirosra a jelzőlámpa, hogy alig tudtam lefékezni magam. Következő este azt álmodtam, hogy egy bivaly, aminek mintha sárgás színe lenne, mint a lámpának, váratlanul megtámadott. Nyilván a váratlan meglepetés ereje mutatkozik itt meg.

Más álmok mintha a vágyaimat vetítették volna vissza, amely szép volna, ha megvalósulna.

Csak kevésszer fordul elő, hogy valami, amit álmodtam, valóra vált utóbb.

Kinek mi a tapasztalata ezekről?



2016. nov. 9. 20:47
 1/4 Ozmium42 ***** válasza:
Nem. A vágyaidat visszavetíthetik, a jövővel véletlenszerűen egybeeshet.
2016. nov. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thuesday ***** válasza:

Az álomban látott "jövõ" egy olyan kép amely számunkra valami konkrét de más szemszögbõl pedig egy nagyon tág cselekmény. Pld felveszel valami ruhát és megdicséri aki számodra fontos, tetszik neked. Ha megdícsér te jövendölésnek látod de valójában más oka is lehetett a dicsérésnek.

Remélem nem kusza😂

2016. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kusza, ismerem ezt a komplex helyzetet. Valamikor rájöttem az összefüggésekre én is az álom és egy korábban, vagy a múltban történt dolog, illetve egy később megtörtént dolog között. De ezekre tényleg talán úgy jövünk rá, ha már átéltük és ha képesek vagyunk az összefüggést meglátni.
2016. nov. 11. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy valamit előre megálmodtam.
2016. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!