Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Tehát nagyon keveset álmodok, főleg nem normálisan, általában marhaságot szoktam.

Egy házhoz értem, ott egy házon kívüli lépcsőn felmentem egy terasz szerűségre, találkoztam egy lánnyal és egy fiúval, lánynak mintha szimpatikus lettem volna de nem tudom. Utána az emeletről, mivel oda vezetett a lépcső, ott volt a terasz a fiú levitt az alagsorba és mutatott valamit, nem tudom leírni, hogy mi volt az.

utána vissza kimentünk a teraszra/utcára, itt már elment a fiú és a lány is, azt mondták, hogy kövessem őket.

Valószínűleg nagyon mélyen aludtam, napközbe jutott eszembe ez, nagyon ritkán emlékszem az álmaimra.

Örülnék neki ha valaki segítene megfejteni, biztos van valami jelentése az álmomnak. Előre is köszönöm.


2018. szept. 5. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

ez egy ház. a ház téged az álmodót jelenti a ház állapota mindig az álmodó állapota.

a többit fejdtad meg magad.

2018. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit láttál az emeleten és az alagsorban?
2018. szept. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Emeleten semmit, alagsorba meg mintha egy garázsbejárót szemlélhettem volna külsősként. Udvaron/ucán meg anarchiát.
2018. szept. 6. 03:28
 4/6 anonim válasza:
Az egyiptomi smaragdkövek szerint megtalálod életed szerelmét, akit a békásmegyeri panelek árnyékában pillantasz meg először.
2018. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,most humorizálsz vagy tényleg?
2018. szept. 7. 03:25
 6/6 anonim válasza:
"Kedves utolsó" vagyok. Igen, ez tényleg így van, az egyiptomi smaragdkövek nem szoktak hazudni.
2018. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!