Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban középkorú férfi voltam, 4 lány gyerekkel. (A valóságban 24 éves lány vagyok és nincs gyerekem.) Az álom szerint az egyik reggel elindultam vásárolni, amikor a házunkat megszállta egy csapat és fosztogatni kezdték a lakásokat, elvitték a gyerekeimet. Később visszatértek, egyenként hozták haza a lanyaimat, akiket megeroszakoltak. Mindig amikor valamelyiket haza hozták, engem megkínoztak, mielőtt itt hagyták őket. Mit jelenthet ez az álom? Még sosem volt olyan, hogy álmomban nem önmagam voltam.
2018. szept. 8. 08:05
 1/3 anonim válasza:

V T5annak tárgyak amikre vágysz ezeket a tárgyakat az álmodban lévő tárgyak szimbolizálják lehetséges őket megvásárolnod, ha jó helyen keresed (vásárolni)

Valamit nem tudsz nyíltan becsületesen megszerezni, nem meri bevallani hogy szükséges van azokra a tárgyakra, vagyaid irrelisak ezért csak elvesztheted őket (lopas fosztogatás), lehetetlenség vagy igretlenseg (?) (Gyerek lopás) elfojtott indulatok rombolhatnak téged (akár testileg is) (kinozni, megerőszakolni)

Nem vagyok alomfejto de ezeknek a jelentését tudtam, remélem jól :)

2018. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Telefonról írtam, bocsi ha néha értelmetlen volt (helyesírás javító is van, azért lehet néha értelmetlen)
2018. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az álmok a gondolataid, emlékeid és érzéseid együttes katyvaszai amikor alszol. Ennyi. Nem jelentenek semmit.


Így ok? :) Megkaptad a legegyszerűbb tényszerű választ

2018. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!