Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akik jártasak az álmodásos...

Akik jártasak az álmodásos dolgokban! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval, tudatosan szeretnék álmodni, és elkezdtem álom naplót írni. És amint elkezdtem valahogy feltűnt hogy 8-10-12 naponta 2-3-4 napig álmodok!

Tudom, hogy mindennap álmodok , de ezeken a napokon emlékszem is..

Mi lehet ez? Jelent valamit?



2018. szept. 7. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

foggalmam sincs miért van ilyen ciklikusságod.

de nem hordoz jelentést.

hajrá! csak így tovább

2018. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺
2018. szept. 7. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Valaki azt mondta, hogy ami ilyen katyvasz, ami az előző napjainkat dolgozza fel, és ilyen odahányva minden ilyen katyvaszba, azoknak az álmoknak nincs jelentőségük. Meg amelyeknek jelentőségük van, azok megmaradnak, vagy nemtom, de ha tudjuk pl, hogy előző éjszaka katyvaszt álmodtunk... Na de talán ami megmaradt, azok közül azok hordoznak üzeneteket a felsőbb énünktől, ami nem volt katyvasz az előző napunkból/napjainkból , annak van jelentősége, értelme. Az hordozhat ilyen üzenetet, hogy elvileg te magad üzensz magadnak, tehát a Mennyben fennhagyott részed küldi az infot, hogy melyik lenne a helyes irány, de asszem, valaki még ilyet is mondott, hogy direkt burkoltan, meg még ilyet is hallottam, hogy vannak ilyen lények, akiknek direkt az a feladatuk, hogy összekutyulják az álmainkat, hogy ne teljesen egyértelmű üzeneteket kapjunk, hanem legyen vele dolgunk is. Pl az álomnapló abban segíthet, hogy hát még feljegyezheted az aznapi történéseket is, ja és mindenkinek tökre egyéni a szimbólumrendszere; pl valaki megfigyelheti, hogyha pl lóval álmodik, mindig szerencsés napja lesz. De valakinek meg pl lehet tök mást szimbolizál az életében a ló.
2018. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*márminthogy az álmában tök más jelentéssel bírhat.
2018. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

az álmok a gondolataid, emlékeid és érzéseid együttes katyvaszai amikor alszol. Ennyi. Nem jelentenek semmit.



Így ok? :) Megkaptad a legegyszerűbb tényszerű választ

2018. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. szept. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!