Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom a...

Mit jelenthet ez az álom a lánnyal?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és ma egy igen különös álmom volt azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok (de sajnos nincs köztünk semmi). Azt álmodtam hogy írtam neki valami provokatívat SMS-ben (nem sértőt, csak amolyan kihívó dolgot, hogy szeretném ha eljönne velem valahova és a barátnőm lenne), és hogy utána az álmom végig arról szólt hogy megijedtem az egész dologtól, mert mikor egymás közelébe kerültünk nem mertem megszólítani ő pedig direkt világgá kürtölte mindenkinek hogy ráírtam, amitől még jobban zavarba jöttem, bepánikoltam és próbáltam őt kikerülni a régi sulimban (nem tudom miért pont ott, mikor egyetemen találkoztunk először) egész álló nap, ő meg a barátnőivel rám "vadászott", hogy elkaphassanak és "megleckéztessenek" (azt nem tudom ez a leckéztetés mi lett volna). Meg az nagyon emlékezetes, hogy egyszer mikor egyedül volt "elkapott" a vécében és kaptam a számra tőle egy gyors csókot (nem tudom miért, egyébként most kaptam először álmomban csókot valakitől, szinte még most is érzem).


Elnézést ha kicsit hosszú volt. Van valakinek valami tippje hogy ebből mire lehet következtetni, utal-e ez valamire, és miért pont így és ezt álmodhattam? (Egyébként azzal együtt hogy kvázi az álom háromnegyedében menekültem előle/előlük, mégis talán ez volt eddig életem legszebb, legizgalmasabb álma)



2018. szept. 5. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azt jelenti, hogy félsz elhívni valahova de közben meg nem kéne félned mert több mint valószínű, hogy viszonozná a dolgot. Tudod van ez, hogy a tudatalattid igazából érzékeli azt, ha valakinek tetszel vagy sem. Dióhéjban ennyi.
2018. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyszínek hiányoznak az álomból.
2018. szept. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tudatalattidban feszültség van a szerelem és a következményektől való félelem miatt, emiatt álmodtad ezt.

Ezt csak úgy tudod feloldani, ha valakinek beszélsz erről, de persze végleges megoldást csak az jelentene, ha bevallanád a lánynak. Az álmodban igazából a lehetséges következményektől való félelem, a vívódás jelenik meg.

2019. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!