Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy elfogtam és egy befőttes üvegbe zártam egy rovart. Már nem emlékszek hogy mi volt, csak arra hogy valami gyík vagy sáskaféle. Másnap amikor megnéztem hogy hogy van (még ez is az álomban történt), mozdulatlan volt, de sokkal nagyobbra duzzadt. Megráztam az üveget hogy felébresszem, de ekkora felrobbant, és a belsejéből kb több száz apró rovar robbant ki. Ekkor az undortól és ijedségemben elejtettem az üveget, és a rovarok a karomon át, szétszaladtak. Vajon mit jelenthet ez az álom? Megfejtené valaki? Köszönöm!

2018. szept. 12. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
A gyík nem rovar.Ha jelentéssel bír,akkor az elfojtásról, vagy titokról szól.
2018. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"befőttes üvegbe zártam egy rovart... valami gyík" - Most akkor rovar vagy gyík? Az álomnak ez a része azt jelenti, hogy elblicceled a bioszórákat.


"ekkora felrobbant" - Mekkora? Ez fontos lehet.


"kb több száz" - Kb. száz, vagy több száz? Nem mindegy.


"a rovarok a karomon át, szétszaladtak." - A karodon át? Átlyuggatva a karodat?

2018. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!