Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért álmodom meg a jövőt, és...

Miért álmodom meg a jövőt, és miért jelennek meg előttem képek amik meg is történnek?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy temetésen vagyok és láttam a fakeresztre (amit a sír elé raknak) kiírva apám nevét és hogy hány éves.Felébredtem,mint minden reggel megkávéztam,10 perc múlva csöngettek a rendőrök hogy apám hajnalban öngyilkos lett.


Barátnőimmel mentünk bulizni és egy pillanatra beugrott előttem egy kép egy autóbalesetről. (nem ismertem azt a fiút aki jött értünk buli előtt és a kocsiját se ismertem.)

Nem is foglalkoztam a látomással itthon a lányokkal készülődtünk hallottuk dudáltak.Megláttam a házunk előtt azt a kocsit ami a látomásomban darabokra tört.Bepánikoltam mondtam a másik 2 lánynak hogy ne menjünk elmondtam nekik a látomást és kinevettek! Én itthon maradtam... 1 óra múlva megtörtént a baleset az egyik barátnőm meghalt.


És még számos ilyen van,megérzem a dolgokat....

Szerintetek ezt lehet fejleszteni?Mit kezdjek vele?


2012. jún. 21. 12:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok
2012. jún. 21. 13:01
 2/17 anonim válasza:
Én akárhányszor álmodtam már akármit, de egyik sem történt meg. Nem hiszek az ilyenekben.
2012. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is megéreztem, mikor öreganyám kórházba került, éjjel nem tudtam aludni és elkezdtem egy halotti beszéd megfogalmazását a nagymamámnak. Nagy nehezen elaludtam, mikor csörgött a telefon és a nagyim élettársa volt, hogy kórházba vitték. Szerencsére meg nem halt, de nagyon durva így visszaemlékezni. Egyébként is jók a megérzéseim, de ilyen konkrétan még soha nem éreztem semmit.
2012. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
ez egy nagyon hasznos adottság!
2012. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszek neked. Bizonyíték kell. Tudnánk találkozni?

Illetve lenne-e annak értelme? Tudsz bizonyítékot biztosítani számomra egy személyes találkozó kapcsán?


Mert ha igen, akkor ...


Nem találok szavakat!

2012. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szerintem nem tudatosan csinálja! Egyébként meg mi ez az erőszakosság?
2012. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

1.,Nem Végső állomást néztél?

2.,Velem is volt olyan már,de kicsit másképp

Pl.ha elmegyek valahova és látok egy cselekményt hirtelen rémlik hogy héé,ezt már láttam valahol,valamikor!

2012. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Antimod ***** válasza:

Utolsó utolsója: ez a deja-vu, szinte mindenki ismeri ezt az érzést.


Én néha focimeccsen érzem meg, hogy XY hány perc múlva fog gólt lőni (akkor is, ha ez elég valószínűtlen), illetve egy lottósorsoláskor előre bemondtam az első három számot, amit kihúztak.


Vannak feltételezések arra vonatkozólag, hogy az idő voltaképpen illúzió, és csak a földi síkon éljük meg múló folyamatként, egyébiránt minden pillanat a jelenben van. Ezt elég nehéz elképzelni, megfogalmazni már még inkább, de ha ebből az alapból indulunk ki, már nem olyan felfoghatatlan az, hogy miért vannak konkrét megérzéseink (kinek több, kinek kevesebb).

2012. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fejlesszed a kamuzásod :)
2012. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Kedves kérdező. olvastam a kommenteket és úgy látom van pár ember aki csak azért írt ide hogy gúnyolódjon.. egyébként én is erre a kérdésre keresem a választ. mert én is ugyanígy megálmodtam már sokszor dolgokat. olyanokat amiket senki nem sejthetett előre.. pl hogy egy barátom felesége babát fog szülni aki meghalt az álmomba a szülés után. és így is történt :S a baba csak 1 órát élt.. pedig végig egészségesnek hitték . :S hiszek benne hogy vannak emberek akik ráéreznek dolgokra és megálmodnak eseményeket.. de én sem értem miért van ez így.. :/
2012. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!