Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom. Mi lehetett ez...

Furcsa álom. Mi lehetett ez vajon és milyen jelentéssel bír?

Figyelt kérdés

Egy pár napja álmondtam ezt és azóta se tudom kiverni a fejemből. Álmomba el kezdtem temetőben kergetni egy fehér kis állatot, ha jól emlészem macska lehetett. Minden áron el akartam kapni. Ahogy próbáltam el fogni egyre jobban eltévedtem, mert a temető dombos volt és teli volt fákkal, de igazából nem érdekelt, csak a kis macskát szerettem volna megfogni. Sokáig kergettem a cicát és egy idő után sikerült, nagyon boldog voltam, hogy végre megsimogathatom. Valahogy kikeveredtem a temető szélére és két sír közé leültem és simiztem a cicát, akkor néztem körül, hogy pontosan mi is van körülöttem. Ahogy nézelődtem megláttam egy kicsi házat tőlem nem messze és a házikóból az ablakon keresztül nézett rám egy srác. Először nagyon megijedtem tőle, féltem hogy esetleg bántani akar, de ahogy tovább vizslatam és ő is engem megnyugodtam és tudtam, hogy sosem bántana. Miatta egyre többet jártam ki a temetőbe, hogy jobban megismerjem. Valamiért nagyon megnyugtató volt vele lenni és megbíztam benne. ( Hozzá kell, hogy tegyem, hogy a valóságban én nem vagyok ilyen) A furcsa az volt, hogy elő jött egy olyan érzés bennem amit korábban sohasem éreztem. Mivel halak jegyű vagyok ezért elég intenzíven át tudom élni az érzéseimet mint ahogy most ezt is. A legfurcsább az, hogy nem tudom milyen irányú vagy indittatású érzés volt ez.Soha eddig egyszer sem álmodtam vagy éreztem ehez hassonlót. Szerintetek ez mit jelenthetett?


Előre is köszönöm aki elolvassa és segít nekem megfejteni.


2018. szept. 15. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Azert almodtad azt, mert azt almodtad. Ennyi, ne dolj be a sok hulyesegnek, miszerint az almoknak van jelentese.
2018. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig én sem kerestem jelentést az álmaimnak, mert igazából nem érdekelt, de ez határozottan más volt a többiekhez képest.
2018. szept. 15. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Önállóság,magabiztosság,vezetői készségek és a megfelelő önismeret megtalálása,ehhez igazítva a külső tetteket (tudatosság)...a temető a kiegyensúlyozottság és belső béke,a ház minden esetben önmagad vagy,a benne élő fiú szintén...összhangban a tudatalatti éned a tudatossal (felszínen élővel)...Gratula... :)
2018. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!