Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen jelentéssel bírhat ez...

Milyen jelentéssel bírhat ez az álmom?

Figyelt kérdés

Valamelyest azt hiszem még ebben a nagy bizonytalanságomban is, hogy az álom nem csupán az adott napon beérkező ingerek feldolgozása,ennek az oka jelenleg lényegtelen, nem ide tartozik.

Nincs életem, csak létezem. Már nem tudom, miben higgyek,melyik a helyes irány, nem találom magam Istenben így a világban sem lelem a helyem, olyan ürességet érzek, ez borzasztó, elbizonytalanodtam teljesen, felborult a belső rendszerem...

Tegnap és az előtt sem néztem időjárással kapcsolatos híreket, felvételeket. Tehát annyira emlékszem,( de arra egészen pontosan), hogy csukva volt a szemem az álombéli világban is,feküdtem egy ágyban, és a lábamon keresztül belém csapott a villám, ami elég sokáig tartott, azt hittem, nem bírom tovább, mindenhol éreztem és közben rázkódtam, de a szemem csukva maradt, csak annyit érzékeltem a szemhéjamon át, mint mikor csukott szemmel belenézek a napba vagy bármilyen fényforrásba, aztán vége lett, de nem tudtam felébredni, hiába kiabáltam, félig fent voltam és hallottam, hogy nem tudok hangot kiadni így elkezdtem az orrommal horkolást imitálni és felébresztettek végre reggel. Nem égett a villany sem, még nagyon korán volt. A pulzusom viszonylag gyors volt. Mindenre emlékeztem ebből a villámos históriából, túl valóságos volt. Azt hiszem, nem megyek többet esőbe a lakáson kívülre..


Mit gondoltok, lehet valami jelentése? Nem tudom, mit gondolhatnék, mindenesetre elég különös volt, nem szeretnem mégegyszer átélni...



2015. márc. 30. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy rossz álom volt:)
2015. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy alvási paralízised volt, vagy csak egy rossz álom, vagy Isten jelzett neked, hogy "heló, rossz úton jársz"
2015. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!