Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
azt álmodtam hogy voltam én meg ugye a családom de ennek úgy néztem ki még a többiek se. És egyik éjjel volt egy őrült ember akinek nem tudom mi baja volt velem. És egyik este meggyilkoltak engem minden tiszta vér volt és apu talált meg a földön halottan. Aztán újra ott lettem, de akkor meg nem volt semmi bajom de akkor már a parom is ott volt velem, és anyukája is. Es ott voltak a képek rólam ahogy holtan fekszem a földön és elsírtam magam megoleltem, aztán tokre hanyagol ami nagyon rosszul esett, aztán nem tudom mit nem adottl vissza én meg kértem de nem akarta aztán meggondolta magát és az autóval tett egy hirtelen veszélyes kört. Aztán odaadta aztán az unokatesóm is ott volt én meg mondtam hogy amikor mellette vagyok a paromnak nem így vezet ám. Aztán elkezdi hogy reméltem. Utána még ott volt egy faszi aki a holt testemnel volt és azt mondta hogy nem minden az aminek látszik aztán apu még csak nézte nagyon félt hogy őt is megöli mert látta de nem hanem elment.
2018. szept. 13. 20:19
 1/1 anonim válasza:

Oké.. Ez elég beteg. XD

De amit kiragadtam belőle hogy általában elengedést jelképez valami változást ha jól tudom. Keress rá kulcsszavakkal valami álomfejtő oldalon .

2018. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!