Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért volt ilyen hátborzongató...

Miért volt ilyen hátborzongató álmom?

Figyelt kérdés

az álmom: Haverom valamit csinált a sötétben a kerben és megláttam hogy van belőle még egy aki valami "hiba" Ordítottam neki hogy takarodj és eltűnt,haverom meg megmenekült.Utána le akartuk hibernálni a hűtőt de nem tudtuk mert egy szivacs megpenészedett és amikor kivettem szőlőpókok(dajkapók) keltek ki belőle úgyhogy nem hibernáltuk le.Álmomban aludtam és valahogy 5 percig csak sötétséget láttam.Mikor felkeltem egy másik karóra volt rajtam

nem az ami nekem van és furcsának tűnt.Megkérdeztem nagyobbik tesómtól hogy hány órát aludtam azt mondta 2 hetet.Ránéztem az órára és fél órával hamarábbat mutatott mint amikor lefeküdtem.Lementem anyáékhoz és ott volt legkisebb tesóm meg meg Anya.Anya vágta tesóm haját.De mindegyikből 2 volt és akartam erről szólni de egyformán beszélve elhajtottak,hogy most nem érnek rá.Még próbálkoztam párszor és akkor mind a 4-en magukba csavarodtak a térrel együtt.Ekkor egy nagy robbanás é sípolás hangot hallottam amíg fel nem ébredtem.Mikor felkeltem elzsibbadt a fejem kicsit de rendbejött.


2018. szept. 16. 03:28
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Álmodban meglettél trollkodva klasszikus illiberális módon, ezért.
2018. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Az emberek kétszínűsége zavar tudat alatt.
2018. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!