Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek így akart üzenni...

Szerintetek így akart üzenni a papám, hogy jól van?

Figyelt kérdés
A papám májusban elhunyt. Azóta az életem felfordult,nagyon egyedül lettem...egyik éjszaka azt álmodtam,hogy a nagybátyjám azt az üzenetet hozta,hogy a papám vár engem és anyukámat a mellettünk lévő étteremben (a környéken nincs semmilyen étterem)... Egy olyan utcába voltunk amit soha nem láttam...aztán beléptünk az étterembe,és ott ült,épp evett,majd észrevett minket,és boldogan intett,hogy üljünk le hozzá.(az álmomban is tudtuk,hogy már nincs köztünk). Leültünk,ő evett,és boldogan beszélgettünk és nevettünk..nagyon boldog volt,és anyukámmal mi is azok voltunk...aztán felállt és ránk nézett majd azt mondta,hogy most már ideje mennie! Anyukámmal sírtunk,hogy megint elmegy,megöleltük egymást. Ő egy másik ajtón ment ki,mint mi...ő azon,amelyiken mi bementünk azon az étterembe,mi pedig egy sötétebb ajtón,majd visszatértünk a valóságba.

2018. szept. 25. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem... csak álmodtál valamit, ami foglalkoztat.
2018. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
A tudomány mai állása szerint a halottak nem üzengetnek semmit senkinek sehova.
2018. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Dehogynem!

A szomszédaom állandóan a temetőkbe járnak.

Néha hallom h valakit emlegetnek aki már meghalt.

(fogékony vagyok a szellemekre maradjunk csak ennyiben)

Szóval érzem ha egy vagy több szellem van aközelemben.

Csak akkor tudnak kommunikálni a szellemek ha transzba esünk. Ha teljesen kiürítjük az elménket, nem gondolunk semmire és teljesen ellazulunk.

Ezt legeslegtöbbször akkor tesszük ha alszunk.

Sok szellem nem tudta h érzem vagy h hallom.Mert hülyének tettetem magam. Nem is érdekelnek engem.

Szóval nagyon kellemesen belémszállnak.

És ott álmok formájában próbálnak kommunikálni.


Szóval a szellemek az asztrálsíkon vannak. Az asztrálsík "légköre" az akasha.

A mi síkunk fizikai és légköre nem csak a levegő hanem más energia. Másabb az akashánál. De nem ojan nagy a különbség. Valójában a két sík között iszonyú vékony a határ.

Csak sajnos a fizikai létünkben az agyunk topozmirigye nagyon gyenge.

A topozmirigyemet erősítem légzéstechnikákkal, meditálásokkal és yógákkal.

Ezért érzem, hallom a szellemeket és nemsokára biztos látni is fogom.


Szóval a szellemek megpróbálják kicsit feltárni a topozmirigyed rejtett dolgait. Az álom a legkönnyebb módja. Szóval az agyad frekvenciájára próbálnak jutni.


Tehát IGEN álmok útján is megjelenhetnek!

Ha többször akarod látni a szerettedet álmaidban akkor légy nagyon nyugodt. Ne gondolkozz negatívan. Ne gondolkozz össze-vissza.


Spirituális fejlesztésekre pl: amit én csinálok légzéstechnika, meditáció, yóga.

Azzal lehet h több szellemet vonzol magad köré.

Én sajnos így jártam. Csak most van végre egy kis nyugim.

2018. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%
Nem.
2018. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szép üzenet volt amit a papád álom formájában jutatott el neked a fizikai világunkba :) rég olvastam ilyen szép, megható üzenetet, álmot amiben egy elhunyt lélek megpróbál az álom részeseként, megmutatni magát és a boldogságát / felszabadultságát a túlvilágról :))
2018. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. szept. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!